Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt még /nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még /nincs most párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

egy két mondatban leírnátok miért nincs kort és nemet légyszíves :)

18/L


2011. aug. 4. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Még nem volt. A miértje nagyon egyszerű: túlságosan is félénk vagyok. Azt hiszem az önbizalomhiány az oka...

21/f

2011. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
mert kidobtál :(
2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mi a párkapcsolat fogalma? A hogy van kit megdugni, amikor úgy van kedvem az párkapcsolat?


36/F

2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nálam is pont ez a probléma az önbizalomhiány vagy lehet nem is ez rá a jó szó, hanem inkább félénk vagyok pasik terén :S
2011. aug. 4. 22:42
 5/23 A kérdező kommentje:
nem akivel együtt vagy :) szeretitek/éreztek vmi bizsergést egymás iránt. :)
2011. aug. 4. 22:43
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még, félénk, alacsony, kicsit nehéz vagyok, meg humorérzékem sem sok van.

21/F

2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kikosaraztak, akiket szeretek.
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért nincs, mert teljesen belezúgtam egy srácba, aki egyébként csak haverként tekint rám. Tisztában vagyok vele, hogy nincs esélyem nála, túl kéne tennem magam rajta, de nem megy. Képtelen vagyok nyitni a másik nem felé. Olyan vagyok, mint egy csiga, ami bebújt a házába, és nem hajlandó kijönni.
2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ma 22:48

miért nincs nála esélyed? Van barátnője? Vagy úgy érzed nem vagy neki elég jó?

2011. aug. 4. 22:50
 10/23 anonim ***** válasza:

Volt már kapcsolatom, de jelenleg nincs barátnöm.

Több oka van, de legföképpen az, hogy önbizalomhiányos vagyok, nem Én vagyok a legeslegeslegleglegleglegjóképübb, nem járok diszkóbak, nem vagyok sz@rásig pénzzel és általában elsöre az jön le az embereknek rólam, hogy kedves intelligens vagyok, ami mint tudjuk nem nyerö.....nagyon nem.


Így korrekt?

2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!