Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az ilyen pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ilyen pasikat megszerezni?

Figyelt kérdés
nemrég megismertem egy pasit.. teljesen összezavarta a rendszeremet. már mindjárt gondolkozni se tudok, csak ő jár a fejemben. szerelmes lettem sajnos, mert amúgy nem vagyok érzelgős, a barátaim szerint rideg meg érzéketlen vagyok.. sini se nagyon szoktam, ritka... de ez a pasi megváltoztatott, eddig rendetlen voltam, most csillog-villog minden a környezetemben, meg figyelek másokra, kedves vagyok.. csak az a baj a pasival, hogy flegma, meg nem mutatja meg mit akar. nem tudom mit kezdjek vele, szerintem elvárja hogy néha én kezdeményezzek. nemrég nála voltam, de nem engedtem semmit, és büszke vagyok magamra, mert keresett utána jobban, mert ha meg lettem volna, akk már nem érdekelném... van olyan hogy megigéri felhiv, aztán elfelejti, vagy hogy eljön hozzám, aztán mégis máshol köt ki. hogy tartsam magamnál.. mit mondjak neki? úgy van hogy ma találkozunk..megkérdezzem hogy komolyabban akar-e valamit..? de ha ma nem lesz ideje, vagy megint haverok..akkor annyi... mehet... szerintetek a lány is szóba hozhatja a kapcsolat kérdését? és ha igen, akkor hogyan?
2011. júl. 2. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

IGEN!


A lány is nyugodtan léphet már ilyenkor!


Már megismerkedtetek, ergo nem kell odamenned hozzá mint idegenhez, hogy hello szia..iszunk egy kávét???


Nem most már olyan a helyzet hogy nyugodtan tehetsz és mondhatsz amit akarsz!

2011. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elcseszted, kiengedted a kezedből az irányítást.

Érd el, hogy ő akarjon veled lenni :)

2011. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért csesztem el? avval hogy nála voltam?
2011. júl. 2. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyszerűen éreztetted, hogy nagyon kell neked, ami nem is baj, csak úgy kellett volna, hogy sejtse, de ne legyen benne biztos.

Szerintem, bár ez szubjektív tanács, tégy úgy, mintha nem zavarna, hogy nincs ott, hogy mással van és könnyedén találsz mást.

Ekkor szoktak észbe kapni :)

2011. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan, hagyd hogy ő lépjen, ha akar valamit!
2011. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nehezen megfogható karakternek tűnik, ha akarna téged akkor lépne. gondolom nem kell félteni, hogy egyedül unatkozik...
2011. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!