Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire nehéz megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz megérteni és felfogni a pasikat?

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok, és van egy srác akinek van csaja, de nekem is félreértheto dolgokat ír! Nem tudom miért csinálja ezt, nekem sem esne jól ha a pasim másokkal is irkodna, foleg picit furiii dolgokat!!! De nagyon kedvelem ot, és nagyon kozel kerultunk egymáshoz mióta egy suliba járunk :S
2011. aug. 31. 09:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ha valamit nem tudsz felfogni, ott mindig vele van a gond.

Miket írkál pl.?

2011. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Veled
2011. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jól van naaa :D :D mindenfélét irkod pl. hogy újra vissza szeretne szerezni, puszika meg így úgy hogy kár hogy nem érzii, de hát én neeem értem ezt már télleg, komolyan mint egy hímringyó, de sose tudok rá haragudni! :S
2011. aug. 31. 09:35
 4/28 anonim ***** válasza:
Unja a barátnöjét és téged is megakar tolni... De amilyen buta vagy szerintem menni is fog neki.
2011. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hát még sztem annyira rájovok ha kiakar használni csak....és ha olyan buta lennék akk hidd el már megtette volna....
2011. aug. 31. 09:44
 6/28 anonim ***** válasza:

1. Nem hinném, hogy félreérthető dolgokat ír, max. te akarod félreérteni.

2. Egyáltalán nem nehéz megérteni őket, csak LÁTNI kell őket. ŐKET és nem az álmaidat meg az elképzeléseidet, amikkel felruházod a pasit.

2011. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem azért viselkedik veled így, mert megtudta hogy van egy lvl 80-as palád.
2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
"irkodna" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tanulj már meg magyarul
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
jójó igaz, de tudod ha valakinek van valakije, akkor nem fog ilyen dolgokat írni másnak, barátilag még oké, de mostmár nemtudom.....
2011. aug. 31. 09:48
 10/28 anonim ***** válasza:
Pont az volt a lényeg, hogy olyan hangulatot teremtsen!!! Jól érzed magad vele és lám bejött:S Aztán nálad is nyáladzikXD Vak vagy? Te is jól érzed magad vele és most tud ilyen "fura dolgokat" írni. Nem te vagy a cica hanem az egér vagy és játszik veled a kandúr:D
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!