Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igy biztos jó? Elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy biztos jó? Elfogadható vagyok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni,hogy 13 évesen 165 cm magasan 63 kg.Ez jó vagy nem?Most megyek hetedikbe és szeretnék barátot magamnak.Nemtudom megfelelő vagyok ilyen adatokkal.Sokan tartják szépnek az arcomat.Szerintem dagi vagyok.csak értelemes válaszokat! 13/L
2011. júl. 2. 18:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ilyen adatokkal ?? bocsi :D
2011. júl. 2. 18:35
 2/14 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, 23 éves, 180 centi, és 63 kiló. összejöjjünk, kicsi? ;)
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
10 év... bocsi :D
2011. júl. 2. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:

63 kiló jó, ha izmos vagy, de ha a nagyja háj, akkor sok. Fogyóznod nem kell, de sportolj a nyáron, akkor mire suliba mész, biztosan szép alakod lesz. Ha meg most is szép, sportos alakod van, akkor meg megtartod :)

Bár ha elkezdesz mozogni, pár kiló lehet, hogy lemegy, de az sem baj.

2011. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyit segítek:

Szintén 13 vagyok, 7.-be megyek, 164 cm, és 54 kg, és nem valami szép.

Egy kicsit szerintem leadhatnál pár kg-t, ha Téged zavar. De én csúnyán is találtam valakit, aki szeret, szóval te is találnál "dagin". És lehet - sőt -, hogy nem vagy dagi(az ember magával sokkal szigorúbb). És az izom nehezebb mint a zsír! ;)

És a belső sokkal fontosabb, mint a külső: egy fiú nem a kinézeted miatt fog választani (már ha normális), ezért lehet szépséghibád is.


(Bocsi, hogy érthetetlen lett, csak túl sok minden szerettem volna mondani! :D)

2011. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ennyi baj legyen! ha kedves vagy és kebles, nincs gond! :P

egyébként csak kép kellene... mármint, fejed nem muszáj, csak hogy úgy testileg kb. hogy nézel ki.

2011. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kicsit husi vagyok :$ dee aerobic-ozok suliidőben amugy köszi a válaszokat csak kicsit ciki h az osztályban majdnem mindenkinek van...amm meg stilusos vagyok asszem :D
2011. júl. 2. 18:41
 8/14 anonim ***** válasza:
ezt így nehéz megmondani...szerintem a 63 kicsit sok. De lehet,hogy tévedek mert szépen oszlik el rajtad ez a 63kg és formás az alakod. Ahogy érzed,de itt a nyár, menj el futni vagy úszni és akkor te is jobban fogod érezni magad a bőrödben :)
2011. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 178cm magas vagyok és 65kg de én gyúrok xD 13/f
2011. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ok 13 /f de én is sportolok meg rohadtsokat tornázok meg minden :D Kicsit magas vagy..ha ilyen vagy bizti h van csajod.. xD
2011. júl. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!