Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállaljam? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
16/L Van egy fiu aki aki az utobbi időben jeleket adott arra, hogy tetszem neki. Egyszer találkoztunk smároltunk és megpróbált lefektetni, de nem engedtem mert még szűz vagyok és félek is. Rég óta ismerem látásból, de csak most kezdett el jelezni. Kb 3 hónapja van túl egy 2éves kapcsolaton, és egy ismerősömtől kapok infókat róla, hogy az ex barátnője mostani pasiját vagy akárkit aki a csaj közelébe kerül verekedik vele. Nem tudom miért csinálja, nincs még túl rajta? Engem kb hetente egyszer felhív, beszélgetünk és álltalában szóba kerül a sex. Azthiszem már eléggé érett vagyok a sexhez, de nem tudom bekellene adnom a derekam neki? De nem vagyok bíztos abban, hogy ő ezt komolyan gondolja vagy csak egy alkalomra kellek neki.Mondtam neki,hogy nekem kapcsolaton belül kell megtörténjen, nekem ez fontos, de neki az ötlet nem tetszett. Komoly, hűséges tipus, ( nem tőle tudom, akkor nem biztos hogy elhinném) biztos forrásból tudom. Nekem már egy éve nem volt komoly kapcsolaton, és szükségem lenne már valakire úgy érzem. És én komolyan szeretném vele, mert bevallom odavagyok érte. Kérlek értelmes tanácsokat adjatok. Mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen győzőggy meg arról h egyszeri alkalomrakellesz e neki vagy sem ha nem akk vágj bele:D
2011. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és hogy kérdezzem meg ezt tőle?

légyszives segits!!

2011. júl. 2. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne feküdj le vele.Ha most jött ki egy 2 éves kapcsolatból akkor biztos nem akar komolyat, mert végre fűvel-fával összefeküdhet.Főleg, hogy az első találkozásnál leakart fektetni...egyértelmű, hogy csak egy alkalomra kellenél neki.De te döntesz:)
2011. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ne tedd meg! a barátnőm 15 éves és ugyan ez a története.Lefeküdt vele és másnap a fiu közölte vele,hogy részéröl ennyi volt.Előtte hitegette minden félével,aztán meg ott hagyta már rögtön a sex után.
2011. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát mondtad hogy van ez a valaki akitől pontos infókat kapsz.Kérd meg hogy csak úgy beszélgessen vele.És aztán csak dobja be a témát hogy mit gondol rólad.Aztán mikor nem olyan feltűnő kérdezze meg hogy komolyan gondolná?!Szerintem így a legjobb.
2011. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A barátnőm akitől kapom az infókat az azt is mondta,hogy az ex barátnőjével is így csinált,hogy először lefeküdt vele, majd szépen lassan kialakult minden. Lefeküdtek majd aztán mégegyszer és aztán már együtt mutatkoztak mindenhol. És mégis 2 évig voltak együtt, és a csaj hagyta ott mert mást kapott magának. De a pasi mindvégig hűséges volt.

És így mi a véleményetek?

2011. júl. 2. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy nálad ez így nem működik..ha akar,akkor hivatalosan is járjatok..és majd a kapcsolaton belül ki fog alakulni a dolog,de az is lehet,hogy csak az ex barátnőjét akarja hirtelen helyettesíteni..neked kell megtudnod TŐLE.
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A helyettesítást úgy érted,hogy kihasznál?
2011. júl. 2. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
ját ha a volt barátnője után futkos, és a kapcsolaton belül neki nem elég jó...akkor csak arra kellesz...
2011. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem futkos, csak ő a lány testvérének a legjobb barátja, és néha felszokott menni hozzuk segiteni valamit és akkor ha a lány hazamegy valami pasival akkor beleköt ha éppen a pasi kéri a verést. Pl. most a valamelyik nap a pasi aki a lányt hazavitte számonkérte a lányt,hogy mit keres itt a volt pasija, s behúzott neki egyet. de nem hagyta magát és végül a hülyegyerek megkapta jól a porát.
2011. júl. 2. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!