Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntenétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek az alábbi helyzetben? Keressek tovább, vagy bevállaljam?

Figyelt kérdés

A CLASS FM rádió honlapján van ilyen ismerkedő, ott megismertem egy lányt, akinek nagyon tetszek (beszédéből erre tudok következtetni). Az egyetlen óriási hiba az, hogy 100 km választ el minket egymástól (én Budapest mellett, Pécelen lakok, ő meg Jásszentandráson). Na most, ha csak minden hétvégén meglátogatnám, a Volánbuszra a jegy 16000 Ft lenne. A másik lehetőség:

Társkeresés neten:

Társkeresésben iszonyatosan eredménytelen vagyok, a szokásos panasz, hogy ugye fiú vagyok, ha írok 100 lánynak, abból kb. 10 néz meg és max. 1 jelöli vissza, hogy tetszek, de idáig azt is csak poénból tette (mert hogy túl sablonszöveg, blablabla), annak ellenére, hogy fiú szokott kezdeményezni. Ráadásul nekem nincs olyan jó csajós szövegem, mint a profiknak, szóval eleve bukováré!

Társkeresés valós életben:

Munkahely: van kb. összvissz 2 lány (közülük az egyik foglalt) és 20 fiú, aki velem egy korcsoportban van.

Bulik: Egyre kevesebb a buli. Haverom meg nincs olyan, akivel egyáltalán össze tudok járni, 2006-ban még jártam, utána már nem, mert azóta elszaporodtak a bűnbandák. Újabban meg alig járkálnak el itt a fiatalok szórakozni (max 5-en vannak egy "buliban" a tulajjal együtt), szórakozóhelyeken, kocsmákban ugyanez a helyzet.

Mellesleg ezt a lányt se szeretném megbántani azzal, hogy bent vagyok a társkeresőkben, de én is már nagyon szeretnék magamnak egy társat! Mit csináljak, hogyan döntsek?

24/F


2011. júl. 3. 22:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Úgy értem a második sorban, hogy "Írogatásából erre tudok következtetni".
2011. júl. 3. 22:58
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem elég minden 2. hétvégén találkozni eleinte (mi is távkapcsolatban élünk, csak épp ~200 km-re egymástól), ha tényleg tetszik a lány, akkor vágj bele.
2011. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!