Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy csajt?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de nagyon szeretném, ha lenne. Általába amikor neten beszélek egy csajjal mindegyik azt mondja, hogy milyen jó fej vagyok meg ilyenek. D eáltalában ezeknek a lányoknak ilyen nagymenő barátai vannak, amiből nekem kevés van, így ez is hátráltat. A kinézetem 5/3.5-ös. Adnátok pár tanácsot?


14/F


2011. júl. 2. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
14évesen inkább mással foglalkozz..
2011. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csapd ki a szexpázsitot :D
2011. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ez a válaszom, remélem megfelel (kommentek)
2011. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
hát kicsit légy magabiztosabb nemtuti h a nagymenőkre buknak a jó nők hidd el biztonságra vágynak és szeretetre ;)
2011. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat! kivéve az első kettőt :D de még jöhetnek a tippek :D
2011. júl. 2. 23:32
 6/7 anonim válasza:

[link]

Jah és ha van vmi hobbid(amiben tényleg magasan jó vagy) és villogsz vele akkor is figyelemfelkelto leszel,ami jó pont a csajoknál.Ez alatt sok minden értheto,pl a foyltonos nevettetés,szép rajzolás(komolyan:D),határozottság és az okosnak tunés kombó eddig nekem bejott.Meg a csajoknak is:D

2011. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak simán add sajátmagad és hív a lányt a netes beszélgetés után élő találkozásra és sétáljatok,fagyizzatok.És egy-két alkalom után könnyen meglehet hogy többre fog becsülni téged mint egy nagyarcú gigolo csávót. de sok sikert!!! : )
2011. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!