Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány csajt szed össze élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csajt szed össze élete során egy jó pasi? Egy átlagos? És egy csúnyább?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Vagy ha valameyik kategóriába tartozol, akkor megoszthatod a statisztikai adataid :)
2011. okt. 28. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy jó pasi annyit, amennyit akar. Egy átlagos sztem 10 alatt. Egy csúnyánál pedig az is csoda, ha valaha össze tud szedni egy csajt.
2011. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

ez a kérdés nem olyan egyszerű mint egy matematikai képlet.

a jó pasi alatt mit értűnk?legyen jóképű vagy legyen pénze is?

mellesleg van aki inkább a minőségre hajt.meghát a nők közt is vannak jók, átlagosak,csúnyábbak. most ilyen benyőgött számok nem feltétlenül tükrözik a valóságot("hogy hát ez a kommenteló ennyi trófeát írt,nyilván jobb pasi mint amaz aki csak annyit írt")

2011. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehetek én nagyon jó pasi (főnök felesége is volt már), ha befigyel egy tartós kapcsolat. A statisztika miatt nem fogom dobni a barátnőmet.
2011. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ki a jó pasi? Mindenkinek más az ízlése.

Van akinek egy csúnyácska másnak helyes.

Ismerek egy srácot, gusztustalan menyét feje van,mégis rettentő sok csajjal volt,mert olyan dumája van,hogy leveszi a nőket a lábáról.

Van egy másik ismerősöm,aki nagyon jól néz ki(mindenki szerint),csak egyszerűen nem jár bulizni,visszahúzódó és így még nem volt egy barátnője se.

2011. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, nemtom, nem tartom magam hűdejo pasinak, max sármos vagyok egy kisit, de van akinek az se...:D

ízlések és pofonok.

A lényeg hogy 4 komoly, és 5 egyéjszakásom volt, illetőleg, most van szintén egy komoly, tehát akkor 10 csajjal volt eddig dolgom.

LEhet kevés, lehet sok, mindneki döntse el...:D

2011. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
nem mindig a kinézet a lényeg lehetsz te jó pasi ha bunko vagy senki se foglalkozik veled szoval ez sokmindentöl függ
2012. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
baromság a kérdés. egyrészt ugye, ki a jó pasi. kettő, és ha az a jó pasi egyáltalán nem nőcsábász, és soha nem érdekelték a kalandok, és csak mondjuk egy nője volt? mert mondjuk, szereti? évek óta, esetleg?
2012. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

MINDENKI ÚGY NÉZ KI, AHOGY! Mások kinézetével, nem illik gúnyolódni! Aki meg megteszi az egy paraszt!

Üdv

2012. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Értem a kérdést! És a nők nagyon is a külső alapján választanak. Ezt tapasztalatból mondom. Olyan munkahelyen dolgozok, ahol csupa nővel vagyok körülvéve. És hallom, ahogy megdumálják melyik pasinak milyen jó a segge. Vagy melyik helyesebb. Az egyik csajnak azért nem kellett egy fiú, mert nem tartotta elég magasnak. Pedig jóképű volt (175 cm.) Most egy 198 cm álattal jár! Hogy a kérdésedre válaszoljak. Az arcom elég csúnya. A testem nem rossz. Elég sokat edzek. Idáig 3 nőm volt. Sajnos csak a ku..kat érdeklem. És úgy érzem, csak a pénz miatt vannak velem. Ami nagyon elszomorít. A legutóbbi csajom akkor hagyott el, amikor munkanélküli lettem, és meg kellett húzni a nadrágszíjat. Persze neki nem volt munkája, és nem tetszett neki az új helyzet. Sajnos ez van! 3 csaj, de én 0 át írnák. Mert szerintem csak kihasználtak. Ha nem vagy elég szép sose fognak szeretni!
2013. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazaból ha jól nézel ki bármelyik csajt megkaphatod. Nekem annyi nőm volt 15-20 éves korom között, hogy már most 26 éves koromra kiéltem magam minden téren. Kb már a szex sem érdekel, de amikor hiányzik szerzek egy nőt pár éjszakára azt kesz nekem ennyi bőven elég. Ezzel senkit nem akarok megbántani én tisztelem a hölgyeket csak leírtam a saját tapasztalatom. Spanom ő még helyesebb is nálam és kb kéthetente új lányokról mesél nekem. Én meg persze mindig mondom neki, hogy de minek hagyod ott őket ilyen hamar ember? :,D Egyébként ha valaki nem helyes, attól még ugyanannyi csaja lehet mint bárkinek. Van egy haverom aki dagadt átlagosan nez ki és mégis nagyon szép barátnői voltak. Aki meg tudja nevettetni a lányokat, az már több mint fél siker szerintem.
2018. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!