Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes megcsinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes megcsinálni egy szendvicset nekem a férjem ha szépen kérem?

Figyelt kérdés
Minden nap főzök rá, minden vágyát kielégítem, és ő ennyire nem képes. Nem szoktam rendszeresen kérni, kb. fél évben 1-szer kérek tőle egy ilyet...és nem teszi meg.
2011. júl. 3. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy megteheti. Valami valamiért. Ezt tisztázni kell vele. Csináld meg, hogy nem teszel elé mindent és ha majd nem lesz mit enni vagy nincs tiszta edény, akkor rájön, hogy a tányérok nem öntisztulóak és az étel nem készíti el magát :)
2011. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azér, mert azt szokta meg, hogy TE csinálasz meg neki mindent.
2011. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*azért
2011. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vannak ilyen pasik. akiknek elvárásuk, hogy a nő csináljon mindent. szerintem elég gáz, hogy tényleg megteszel neki mindent, pont ezért nem is fog erőlködni. minek, így-is úgy-is megkapja, amit akar... én a helyedben, ha legközelebb sem csinálja meg, akkor nem hisztiznék, meg semmi ilyesmi, egyszerűen nem főznék neki többet, nem takarítanék olyan hevesen. pont annyit csinálnék meg a házimunkából, amennyi nekem kell, a többit csinálja ő. közben pedig olyan édes lennék, mint a méz, nem zsörtölődnék egyáltalán. ha egy idő után megkérdezné mi a baj, akkor pedig elmondanám, hogy semmi baj nincsen, majd mondd el neki a szituációt. ne támadj, csak mondd el neki, hogy úgy érzed, hogy túl sokat adsz, és túl keveset kapsz, és ezt megelégelted. ha szeret, elgondolkodik rajta, ha nem, akkor meg úgyis tökmindegy.
2011. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfogadom a tanácsokat. Holnaptól nem főzök és nem mosogatok.

Majd megírom, mi volt a reakciója.

2011. júl. 3. 17:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem első eset, hogy nem jár a kedvembe. Pedig nem szoktam sűrűn kérni és nem nagy dolog ez amit nem lehetne megtenni a feleségéért. :(
2011. júl. 3. 17:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt/házasok?
2011. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Augusztusban lesz az 1 éves házassági évfordulónk.
2011. júl. 3. 17:57
 9/16 A kérdező kommentje:
És novemberben lesz 3 éve hogy együtt vagyunk.
2011. júl. 3. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:
jól teszed! :) de semmiképp ne támadd le, mert elkezd védekezni egyből. csak nyugodtan mondd el neki a dolgokat, és bánj vele ezenkívül ugyanúgy, mint eddig. esetleg ha szeretnél valamit, hogy tényleg megcsináljon, akkor motiválhatod is. mondjuk egy kis orál egy szendvicsért vagy hasonlók! persze ha erőszakoskodik, hogy nem kell a szendvics, akkor ne csináld meg, de ne is legyél bunkó. csak mosolyogva mondd, hogy valamit valamiért. ha ez sem hat rá, akkor no comment :D
2011. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!