Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal miért lehet bármit megcsinálni, amikor nagyon szerelmesek? (pedig azt mondják hogy nagy az egójuk. )

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert még fiatalok és naivak, tapasztalatlanok. Ha tapasztaltak lennének, már nem lehetne mindent megcsinálni velük (csak sokmindent :).


Amúgy talán azért, mert hisznek az erős, mindent átható lélek-kapcsolatokban és abban, hogy az hosszú távon is fennmaradhat.

(22/L)

2009. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vannak kivételek..........
2009. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts..aki naiv, azzal lehet mindent csinálni. Akinek van tartása,azzal nem. Ennyi.
2009. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azér a minden túl erős... csak sok dolgot. Nekem nem volt olyannal szerencsém, hogy mindent lehessen.
2009. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem se lehet sok mindent csinálni, még ha szerelmes is vagyok, van tartásom, ahogy már írták.

A fiatalabbak, tinik, ÁLTALÁBAN akikkel bármit meg tudsz csinálni, mert azt hiszik ezzel meg lehet tartani a fiút, akivel együtt vannak.

2009. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem soha sem tudtak semmit sem csinálni..főleg olyat, amit én igen akarok! Szóval ha szerelmes is vagyok racionális, és nem hagyok magamból hülyét csinálni. Még tapasztalat nélkül sem!
2009. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az a lány aki valóban szerelmes, az igyekszik boldoggá tenni a párját. Így sokszor azt hiszik, hogy ettől lesz jó a kapcsolat is. Ez alapvetően nem is lenne baj csakhogy a fiúk többsége nem erre van programozva- tisztelet a kivételnek, aki szintén igyekszik a barátnőjét boldoggá tenni.

Megfelelő mennyiségű tapasztalat után már a lányok is tudják, van középút- és a fiúk sem lesznek papucsok.

De a cél jóesetben még mindig a másik öröme/boldogsága/jókedve...

2009. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!