Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti csináljátok?

Figyelt kérdés
Ti szexeltek ha megjött a havitok?
2011. júl. 4. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én CSAK akkor csinálom.
2011. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, mert akkor fertőzésveszéky van.. és nagyobb..
2011. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem akarok a barátom szexi merev péniszén vért és levált szövetdarabkákat látni. Fúj.
2011. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert gusztustalan és vertőzésveszélyes
2011. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én igen.
2011. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 k4lm0p1r1n ***** válasza:
előre is bocs férfi vagyok. én gondolkoztam rajta hogy csinálnám-e barátnőmmel ha meglenne neki, de csak akkor érzek rá ingert ha nagyon fel vagyok izgulva. ő egyáltalán nem szeretné akkor, én tudomásul vettem.
2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ti pasik nem találjátok gusztustalannak?
2011. júl. 5. 00:00
 8/11 anonim válasza:
100%

Nem találom gusztustalannak. Előző párommal csináltuk így is, mi megoldottuk ezt, semmilyen fertőzést nem kaptunk el. Olyankor még a csajok jobban is kívánják a szexet. Persze a körülményeket meg kell teremteni, pl. egy törölközőt a popsi alá, de megoldható minden.

Mostani párommal összejöttem mondta h ő úgy nem csinálja, én ezt tudomásul vettem majd mondtam h ha mégis úgy érzi szóljon. Párszor szóba került és végül kipróbálta velem. Nem érezte visszataszítónak, inkább elpoénkodtuk, mint: "mészárszék"-ként nézünk utána ki, de azóta több havijánál csináltuk már így, és egyáltalán nem érzi ő sem úgy, hogy ez ellenére van. Kívánjuk és szeretjük egymást szerelemmel, a szex úgyis egyedül ránk tartozik, sztem ez simán megoldható. De ha valaki persze undorítónak találja én nem erősködök ellenvéleménnyel, mkinek más az ízlése.

Ilyenkor én nem nyalom ki érthető módon, de nem is nagyon lenne rá idő mert kb. magára ránt :)

2011. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja és pardon, 25/F vagyok :)
2011. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, nem tartja annak..
2011. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!