Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ezt mikor csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ezt mikor csináljátok? Nem értem a reagálásait.

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy csajjal, és nem tudom pontosan mit is akar...

Mikor beszélgetünk, sosem néz a szemembe, és úgy veszem észre mintha zavarba lenne. Nagyon tetszem neki ezt többször is mondta, de mikor velem találkozik mindig szóbahoza pár fiú ismerősét, hogy azok is milyen kedvesek vele meg minden. Most akkor ez mit jelent?

Kezdek igazán beleszeretni, rosszul viselném ha csak egy fiú lennék a sok közül....


2010. szept. 17. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Félénk és kell neki egy kis bizonygatás, hogy ez nem csak egyszerű kedvesség a részedről.
2010. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
csask akarja hallani h kell neked mert te nagyon kellesz neki, és akar téged, csak fél... mert sok a veszteni való;)
2010. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félénk lány lehet. Még most nem mer a szemedbe nézni. Idővel biztosan megfog nyílni előtted. Akkor már biztosan a szemedbe is fog nézni. :-)
2010. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!