Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem a csajnak vagy mi érdekeset látott rajtam, hogy annyira bámult és mosolygott?

Figyelt kérdés

-23 f vagyok még nem volt barátnőm mer eddig mindig elutasítottak bárhogyan is próbálkozzak

- és tegnap este amikor költöztem át másik bentlakásba , magamba kellet átcuccoljak egy csomó mindent ( busszal tettem több túrát ,hogy kevesebbet kötlek egyetemista vagyok és nyári gyakorlaton maradok )


- nos hát mikor az utolsó szállítmányt vittem én közép tályon álltam a nagy csomagokkal és észre vettem hogy egy szép csaj ül a busz első felében és hátrafele néz

- én előre néztem csak nem pont őtet bámultam de ő egyszer csak rám rám nézett és elkezdett mosolyogni

- a továbbiakban ezt csináltuk néha szét néztünk néha egymásra de akkor már mint kettőnket gyötrött a mosolygás kényszer fogalmam sincs , hogy miért :)

- sajnos nem mertem odamenni hozza mert az előbb említett okok miatt nagyon fáradt voltam és eléggé meg ízadtam :(

meg persze a csomagomat sem mertem otthagyni , hogy bemutatkozzam

-talán másképpen se mertem volna odamenni hozzá pedig nagyon tetszett de ilyen vagyok GYÁVA :(( pedig nagyon szeretnék nem ilyen lenni


2011. júl. 5. 06:18
 1/3 A kérdező kommentje:

nekem most még visszakéne menjek takarítani az előző helyre,

de délután valaszolok ha esetleg vissza kerdeznétek valamit

2011. júl. 5. 06:25
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Neked is csak azt tudom mondani hogy tanulj és fejlődj!!

2011. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
régebben én is ilyen voltam, aztán olyan ideges lettem h megtanultam pontlesz@rni az ilyeneket, a csajok akkor szeretnek, ha menő vagy.
2011. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!