Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom, mit érzek? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom, mit érzek? Lányok lécci adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés

szóval van egy srác akivel egy ideje sokat beszélünk fbon meg élőben is, és tegnap este facebookon elkezdte nekem adagolni, hogy mit is érez irántam. nagyon kiakadtam, mert én teljesen belezúgtam és azt hittem hogy élőben fogunk beszélni vagy valami ilyesmi. azt mondta, azért nem akart találkozni, mert félt hogy megbántana, de mondtam neki, hogy ezzel most sikeresen megbántott, szóval ma találkozunk. viszont nagyon félek, hogy nem érzek iránta úgy, hogy járjak vele. eddig nagyon boldog voltam, úgy éreztem, szerelmes vagyok. állandóan pillangók repkednek a gyomromban, ha rá gondolok, nem tudom magam mással elképzelni és csak ő számít. minden külön töltött percben hiányzik, napi 25 órában rá gondolok.

ő lenne az első barátom. 14/L


2011. júl. 5. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
elírtad, nem 25 hanem 24
2011. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
direkt, te majom. tudod ezt szokták mondani
2011. júl. 5. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
De akkor fb-n végülis mit írt, mit érez irántad? Szeret? De akkor ezzel mért bántott volna meg élőben?
2011. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt írta, hogy szeretne beszélni velem valami komoly dologról, és megkérdezte, hogy tetszik-e nekem. mondtam hogy ezt nem így kéne megbeszélni szóval leállítottam, de már kezdte volna mondani hogy ő mit gondol meg mit érez

nemtudom, hogyan bánthatott volna meg, gondolom félt, hogy vagy kevesebbet vagy többet érzek iránta én, mint ő irántam

2011. júl. 5. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát lehet annyira nem könnyen beszél az érzéseiről, és könnyebb lett volna neki írásban... lehet eleve azzal bánthatott volna meg, hogy hülyeségeket beszélt volna élőben... attól, hogy most az elején nem könnyen nyilvánítja ki az érzéseit, attól még valószínűleg később meg fog nyílni neked... én barátom is ilyen visszahúzódóbb volt az elején, írásban sokkal könnyebben fogalmazta meg a gondolatait, mint szóban. Ne haragudj rá ezért, ne szalaszd el a pillangós érzést :)
2011. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ez most nagyon jól jött
2011. júl. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!