Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek rajtam kívül kisebbségi komplexusa amiatt, hogy a párja és ő anyagilag igencsak messze állnak egymástól? Hogy sikerül ezt az érzést legyőznötök?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egyedülálló anyaként munkanélküli is vagyok már lassan 1 éve. Minden addigi megtakarításunkat feléltük, hogy a rezsi mellett még enni is tudjunk valamit. Most úgy néz ki, hogy a lakásunkat is elveszi a bank a nem fizetett hitel miatt, és akkor költözhetünk el innen a gyermekemmel anyámhoz és a testvéremhez egy "lyukba" másik városba másik megyébe. A párom, aki külföldön dolgozik és csak évi 2X1 hetet tud sajnos csak személyesen eljönni, ugyan albérletben lakik ott kint másik 5 30-assal, de hitele nincs, megtakarítása viszont van. Ugyan egyszer felajánlotta, hogy segít kimászni a hitelcsapdából, de nem fogadtam el szerencsémre, mert azt mondta, ha elfogadtam volna, akkor nemhogy nem segített volna, de szakított is volna. Igaza is van, az én hülyeségeim miatt ne másnak kelljen fizetnie. Mostanában, amikor beszélgetünk próbálok úgy tenni, mintha engem nem zavarna ez az anyagi különbség, de igenis kisebbnek érzem magam emiatt, hogy az anyagi helyzetem jelenleg egyezik egy csóróéval. Attól is félek, hogy ez már a kezdődő depresszió, mert úgy érzem, hogy tök feleslegesen van diplomám, ha per pillanat kitörölhetem vele, mert nem kisgyerekeseknek van jónéhány állás, pedig még állásinterjúra is bejutottam már párszor, és a héten is megyek egyre. Ha valamelyikőtök hasonló helyzetben van, az hogy győzi le azt, hogy ne érezze magát kisebbnek a párjánál (nem magasságban)? Egy 30-as anyuka
2011. júl. 5. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem azért vagytok házasok, hogy rivalizáljatok.
2011. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mégis csak a barátom segítséget kérnem, ha másképpen nem kölcsön kérnék tőle. (Inkább a barátomtól mint egy idegentől vagy netán banktól)
2011. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. A gyermekemnek sem ő, hanem a volt férjem az apja.
2011. júl. 5. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

* A párom, aki külföldön dolgozik és csak évi 2X1 hetet tud sajnos csak személyesen eljönni,


Nem a párod, ez egy álkapcsolat. 52 hétből 50-et nem vagytok együtt.

Anyagilag nem számíthatsz rá, hiszen nem él veled - és nem értetek van távol 50 hetet, ráadásul - és NEM szerencsédre! - baromi gusztustalan volt, hogy ÖNKÉNT felajánlotta, hogy segít, de ha elfogadtad volna, szakít. Meg akart dicsőülni, milyen segítőkész, aztán megalázott? Ha valaki szeret, akkor segít. Az ingyen szex viszont jól jön neki 2 hétig... Szuper kilátások, neked tényleg komolyan kell egy ilyen álkapcsolat? Mert addig is van valakid "papíron", nem kell társkereséssel foglalkoznod? Nem kell beismerned, hogy egyedül vagy? Mert egyedül vagy.

2011. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
KHR listás vagyok, tehát bank nem is adna kölcsön. Mint mondtam a barátom szakítana velem, ha kérnék tőle pénzt. Pont azt mondta pár hónapja, hogy ő mennyire büszke arra, hogy a barátnője nem viszi úgy a pénzt, mint az srácismerőseinél, mivel 2 év alatt összesen kb. 20 ezer ft-jába kerültem állítása szerint.
2011. júl. 5. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

*ő mennyire büszke arra, hogy a barátnője nem viszi úgy a pénzt, mint az srácismerőseinél, mivel 2 év alatt összesen kb. 20 ezer ft-jába kerültem állítása szerint.


És te büszke vagy rá, hogy ilyen "párod" van (pontosabban nincs), aki erre büszke? Én az utolsó filléremet odaadnám a páromnak, ha szüksége lenne rá. És ez fordítva is így van.

Szerinted normális fejből tudni, számontartani, mennyibe "kerülsz" a "párodnak"? Szerintem nagyon nem.

2011. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qmen ***** válasza:
100%

2év > 4 hét együtt > 5000Ft/hét


Még kis kimutatásokat is csinál a srác. Te tényleg elhiszed hogy jártok? együtt vagytok?


Bármely barátomra sőt haveromra kategóriákkal többet "áldozok". Hát jóisten egy natúr pubba beülés 1 este alatt több ettől. Ő meg még számszerűsít!


Open your eyes!

2011. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy egyedülálló anya új életrajzot írt, kihangsúlyozva, hogy "gyermektelen", és rögtön lett állása.
2011. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ugyan egyszer felajánlotta, hogy segít kimászni a hitelcsapdából, de nem fogadtam el szerencsémre, mert azt mondta, ha elfogadtam volna, akkor nemhogy nem segített volna, de szakított is volna."



Tehát felajánlotta, hogy segít, de ha elfogadtad volna, akkor nem is segített volna? Hát milyen ember ez?? Ez a párod? Ez egy görény. Olyan gyorsan szakítanék vele, mint a franc!!!!!

2011. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az anyámnak és ez komoly!!
2011. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!