Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újra kezdeni?

Figyelt kérdés
A volt barátommal kb 10 hónapja szakítottunk, mert nem nagyon tudtunk találkozni, és úgy döntöttünk h jobb lesz ha szakítunk. Néha-néha szoktunk beszélgetni, és azóta neki se volt komoly kapcsolata és nekem sem. Én még mindig szeretem őt, és ezt elmondtam neki, azt mondta h megpróbálná velem újra kezdeni. Mostmár megtudnánk oldani h találkozunk. Szerintetek ebből még lehet jó kapcsolat, vagy nincs értelme újra kezdeni ??
2011. júl. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs egyikőtöknek sem senkije!


Tudnátok találkozni...magányosak vagytok...


Ergo, mit veszíthetsz?????

2011. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Aaron16 válasza:

:):).Sziiaa :P..hát szerintem igen, persze hogy lehet ebből még jó kapcsolat..és főleg ha meg is tudnátok oldani hogy találkozzatok.:).és sajnos én is így vagyok vagyok a barátnőmmel..:(:(..egy kicsit messze lakunk egymástól..sajnos..:(:S..és ha igazán szeretitek egymást akkor ne hadjátok hogy a Távolság közzétek áljon!! :)..Szóval igen van értelme újra kezdeni..:)


16F

2011. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asdface ***** válasza:
veszetnei valótok nincs
2011. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez milyen fura... azért szakítottatok, mert távol laktatok egymástól?!


Mi a párommal szintén messze lakunk. Eddig egy városban laktunk, majd egy pár hónapja arra biztatott, hogy költözzek el egy távolabbi városba, mert itt kedvezőbb életkörülményeim vannak, mint a korábbi helyen. Ennek ellenére minden héten találkozunk, és egyre jobban szeretjük egymást, bízunk egymásban és kitartunk egymás mellett. A távolság az igazi szerelemben nem számít...

2011. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!