Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem 5 hónapon keresztül jártunk, de március végén szakítottunk, mert úgy éreztem, h már nem szeret. Azt mondta h nagyon szeret de nem szerelmes belém, és h nem tudja, miért nem....mivel nem volt vita, inkább elhidegültünk egymástól, megállapodtunk h jóban maradunk utána is....ez annyira jól sikerült, h most 2 és fél hónappal a szakítás után heti 3-4szer beszélünk...iszonyat kedves, udvarol nekem, folyton bókol, találkozni akar, meg h csináljunk közös programokat, csomó mindent megoszt velem (pl kaptam egy smst h jol sikerült egy vizsgája, és h én vok az első akinek szólt...) úgy viselkedik, mint a megismerkedésünkkor, kezd úgy lejönni, mintha többet szeretne barátságnál....csakhogy ez nem vmi logikus, hiszen a 2-2 és fél hónap szünet alatt nem szerethetett belém....én még most is nagyon szeretem őt, el tudnám képzelni h járjunk (randizgattam mással a szakítás óta, de nem tudtam igazán komolyan venni, mindig az előző barátom járt a fejemben)

Szerintetek ezek alapján lehet h érez vmit irántam barátságon kívül? v csak kedveskedni akar, azért ilyen? (a barátaival nem viselkedik így senki....) amúgy 19 és 24 évesek vagyunk, tudom, hogy elég gyerekes az egész :(


2010. jún. 10. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát mi nem ismerhetjük a fiút, h tudjuk mennyire barátkozós típus, de lehet h sok volt neki a szünet és most jött rá, h lehet mégis csak szeret.nem?!
2010. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy újra akarja kezdeni, ha te is benne lennél mindenképpen beszéld meg vele.
2010. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

viszonylag zárkózott alkat, nem barátkozik gyorsan,plusz az olyan beszólások, mint pl a "rád mindig lesz időm hercegnő" ...meg csomoszor megdícsér h milyen csinos vtam mikor találkoztunk....

igen, nagyon szeretném, és pont ezért félek, h csak bele képzelem a dologba, h ő is szeretné....de ezek a beszólások elég direktek, nem?

majd beszélek vele, köszi a válaszokat! :)

2010. jún. 10. 14:02
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam nem árt egy kis közvélemény kutatás, szóval szivesen veszem, ha még írtok ti vagy mások is :)


nem szeretném tönkretenni vele a barátságom egy félreértés miatt, így legalább a közelében vagyok

2010. jún. 10. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet esély rá, hogy most érez egy kicsit többet is, mint az előző alkalommal. Nem éreztesd vele, hogy ha akarna megkaphatna. ne ugorj az első szóra ha akar valamit. Ha tényleg akar valamit, és egy kicsit távolságtartóbb vagy akkor segíted megerősödni az érzéseit irántad. Légy egy ideig kicsit távolságtartóbb.

Sok sikert!

2010. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szünet hatása, meg talán a fülébe juthatott h randiztál és rájött h nem akar elveszíteni, én is csak azt tudom javasolni h ne add magad annyira könnyen, érezze azt h nem ő irányít. Ja és tuti h ki akar békülni
2010. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat!


nem hinném h tudna a randizgatásról, próbáltam nem az orrára kötni neki, meg azoknak a közös ismerősöknek akik elmondanák...olyan gyerekesnek éreztem vna.


ááh, rendben, bár nagyon nehéz távolságtartónak lenni :S

nem vagyok túl jó a játszmázásban

2010. jún. 10. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:
mindenképp ülj le vele és beszéljetek erről:)mond meg neki hogy úgyérzed h többet szeretne,és ha igent mond akkor te is mond el...lehet h jó vége lenne,és boldogok lennétek:) ha nem akkor meg nem fog tovább félre érthető jeleket küldeni,és talán túlléphetsz rajta...de az elmondottak alapján nagyon fontos vagy neki:)
2010. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme újrakezdeni. Sokan mondják, hogy felmelegített leves nem jó meg ilyenek. De én azt mondom, hogy igenis lehet az jó, sőt jobb, mint előtte volt. A hosszú szünet alatt mindkettőtökben letisztázódhatnak az érzések és lehet, hogy tényleg egymásra van szükségetek, csak valami apró, de javítható hibát vétettetek a másik ellen. Ami a szakításhoz vezetett. Legközelebb jobban figyeltek a másikra és nem léptek ugyanabba a hibába.


A leveses példát én inkább ott hoznám párhuzamba, hogy ha már mondjuk 4-5x végigcsináltátok a szakítás-újrakezdés dolgot, akkor azért tényleg el kéne gondolkodni, hogy egymást akarjátok-e úgy igazán. :) De az első szakítás után én azt gondolom, hogy még bőven van jövő bármire. Mert egy szakítás rendkívüli törés mindkettőtök életében, ami sok mindent átrendezhet a fejekben.

2010. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a káposzta jó felmelegítve! Hátha ez is...
2010. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!