Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mondott ilyet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mondott ilyet, hogy akkor csukjam be az ajtót és essünk túl rajta, mármint a szexen... Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtünk alvásba a bnőmmel. Mondta hogy egy kicsit fáradt. Én elkezdtem közeledni felé, puszilgattam arcát nyakát(de láttam hogy nem élvezi). Aztán szúrt egy ilyet, hogy na akkor csukjam be az ajtót és essünk túl rajta, mármitn a szexen. Hát mondanom sem kell milyen szarul esett. Aztán kis idő mulva fekszünk egymás mellett karoljuk, öleljük egymást és megint elkezdtem psuzilgatni, mondom biztos jol fog esni neki, hát nem igy lett. Aztán szurt egy ilyet hogy elég műen csinálom. Na itt aztán betellt a pohár és annyira szarul esett, hogy egy kicsit elis érzékenyültem picit, mondván hogy mit csinálok rosszul és egész idő alatt az járt a fejembe hogy nem vagyok neki elég, nem vagyok neki jó stb. Ez szterintetek milyen dolog?:(
2009. márc. 29. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

jaj ugyan..néha én is mondok ilyet hogy jó akkor essünk tul rajta, de nálam ez nem komoly, csak ha fáradt vagyok, de látom rajta hogy ő meg épp ellenkezőleg:Dbezzeg mikor ő fáradt....én se macerálom

nem hiszem h komoly gond lenne ha egyéb baj nincs...

2009. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

de szerintem itt baj van, ez eléggé szemét megszólalás főleg ha olyan hangsúllyal tette

műen csinálod

még szép h rosszul esett neked

főleg ha tényleg nem műen, hanem szeretetből tetted


ezt beszéld meg vele

2009. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan dolog, hogy nem szeret téged a barátnőd, mert még arra sem méltat, hogy megbeszélje veled, ha van valami gondja, ráadásul még szemétül is viselkedik veled.

Szerintem ideje lenne elgondolkozni azon, hogy hány lány szeretné hogy gyengéden közelíts hozzájuk...

2009. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
hm... ha az én barátnőm mondana nekem ilyet, nekem rögtön elmenne a kedvem tőle és sztem szakítás lenne a vége.Végül egyébként megtörtént a dolog?
2009. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kikeltem volna az ágyból és elzavartam volna a halálba, vagy hazamentem volna egy szó nélkül. Azért vegye már észre magát az idiótája. Én tuti besértődtem volna, mert ez azért már sok. Ha te csináltad volna ugyanezt, tuti kicsapta volna a hisztit.
2009. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Viszont bocsánatot kért és inkább hanyagoljuk ezt a témát, de benem van még mindig az, hogy miben vagyok rossz neki, meg hogy miért vág ilyeneket a fejemhez, mikor tiszta szívemből szeretem:(
2009. márc. 29. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nyers leszek ezért bocs:

A barátnőd egy vérbeli tuskó volt. Ilyen csajt én dobnék, még akkoris ha szeretem...mi lesz 1-2 év múlva?

2009. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
jaj gyerekek, gyerekek..nem kell itt hepciáskodni.. a csaj nem épp a legjobb hangulatba volt /mindenkinél előfordul../ a szexhez meg aztán főleg nem volt kedve.. jó egy kicsit bunkón fejezte ki magát, de ez is MINDENKINÉL előfordul néha.. ne vedd annyira a szivedre..csak pont rosszkor próbálkoztál nála. :)
2009. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a kedvem, akkor sem szólok be ilyen bunkón! Lehet azt is mondani, hogy, ne haragudj, de most nincs kedvem hozzá...
2009. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg kell beszélned vele, hogy mi történt, miért történt! Ha erre képtelen - akkor nem sok jövője van a kapcsolatotoknak! Még ha nem is rögtön mondja el: mondd meg neki, hogy gondolkozzon el, és mindenképpen meg szeretnéd beszélni vele!
2009. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!