Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pólóra milyen felirat illik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pólóra milyen felirat illik?

Figyelt kérdés
Barátomnak születésnapja lesz, és egy pólóra gondoltam, illetve kettőre, egy nekem, egy neki. Egy éve vagyunk együtt, 18 éves. Arra gondoltam, hogy előre pl I love.... és fordítva. De hátulra ?
2011. júl. 6. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hátulra?


"csak vicceltem"

2011. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem égne a pofám egy ilyen pólóban végigmenni a városon. Pedig szeretem a bnőmet.
2011. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A póló hátoldalára gondoltam. Bocs, h nem volt teljesen érthető.
2011. júl. 6. 10:35
 4/19 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz ötlet ?:S Szerintem aranyos. De akkor mit írassak rá ? Vagy mit vegyek neki, ami olyan különleges ?
2011. júl. 6. 10:37
 5/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Inkább csináltass ugyanezt, csak párnára. Az nem nyilvános, de kedves!
2011. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát a fiúk inkább a praktikus dolognak örülnek... én is kaptam már a szokásos párna tele közös képekkel persze "nagyon örültem neki", már azt se tudom hol van... meg szeretlekes bögre meg hasonlók, mind hülyeség.

Egyébként meg szülinapja lesz, szóval az se gáz, ha nem olyat kap, aminek az a lényege, hogy hogy szeretitek egymást :P Hanem olyat, amit tényleg használni is tud. Ilyen maximum valentin-napra vagy évfordulóra okés, de mondjuk arra is vannak jobb megoldások :P

2011. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez a póló ötlet tényleg csak egy fokkal jobb mint a tetoválás...


Csináltass párnahuzatot a Te fényképeddel neki!

2011. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jajj a párna az olyan snassz hagyjad már! Minden 2. fiúnak olyan van mert a szerencsétlen kapta a barátnőjétől.
2011. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Idegbajt kapnék egy ilyen pólótól, és a pasim is. Imádjuk egymást 1 éve együtt, fél éve együtt is élünk, de ilyenben ki nem tennénk a lábunkat az utcára, halál gáz... Szerintem gondold át, és találj ki vmi mást, mert ha esetelg a pasid is így gondolja, rosszul fog esni, ha nem hordja v vmi... 22/L
2011. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne ilyen I love you közhelyet.

You've been a very bad boy/girl! Now, go to my room! :D

2011. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!