Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pólóra milyen felirat illik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pólóra milyen felirat illik?

Figyelt kérdés
Barátomnak születésnapja lesz, és egy pólóra gondoltam, illetve kettőre, egy nekem, egy neki. Egy éve vagyunk együtt, 18 éves. Arra gondoltam, hogy előre pl I love.... és fordítva. De hátulra ?
2011. júl. 6. 10:31
1 2
 11/19 Smartguy86 ***** válasza:

10:42 - Akkor most neki is lesz egy végre :D

Amúgy mi az, ami ma már nem "snassz"? Max ha nagyon-nagyon kreatív vagy... Na de 1 éves kapcsolatra lehozni a csillagokat az égről? :D

2011. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én most fogok csináltatni egy darts-táblát


az exbarátnőm életnagyságú arcképével...

2011. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Amúgy mi az, ami ma már nem "snassz"? Max ha nagyon-nagyon kreatív vagy... Na de 1 éves kapcsolatra lehozni a csillagokat az égről? :D"


De nem érted nem az a lényeg, szülinapra egyáltalán miért olyat kell venni, ami a szerelemről szól? Tudtommal ez nem az az ünnep!

De egyébként meg valentin-napra és évfordulóra is vannak sokkal kreatívabb megoldások.

2011. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Onnan jött az ötlet, hogy láttam egy ilyen párt városnapon, akiken olyan póló volt.

És ha azt íratom rá h: A világ legjobb pasija ?

Boltokban is szoktam látni olyan vicces feliratú pólókat. Ez annyira gáz ?

2011. júl. 6. 10:54
 15/19 anonim ***** válasza:
A pólóval alapból nincs gáz, csak akkor tényleg legyen valami vicces vagy jópofa, nem olyan, amiből csöpög a nyál :D
2011. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudnál valami olyat ajánlani, amiből nem csöpög a nyál ?:D
2011. júl. 6. 10:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

ha már mindenáron pólót akarsz:


[link]


itt van elég sok, egész jók, bár én nem szeretem annyira az ilyen feliratos pólókat.


amúgy meg csomó 'nem snassz' ajándékot lehet venni mert pl. ez a fényképes párna, póló, bögre meg mittudomén milyen szarokat szoktak még adni tényleg elég gázak... én pl. eddig pénztárcát, pólót és vizipipadohányt vettem a barátomnak :) meg szülinapjára+valentinnapra sütit csináltam. mondjuk ahhoz, hogy valaki ne sablont vegyen ismerni is kell a másikat... :D


17/L

2011. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én láttam már olyat is , hogy egy macin volt póló és azon volt közös kép :)
2011. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!