Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el fogszabály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy srác, főleg a személyiségét imádom, hogy mindig olyan jókedvű és folyton mosolyog, sok dologban passzolunk, bár mondjuk a zenei izlésben és a bulizásban pont nem, mert én inkább otthonülős vagyok, de ez mindegy.

Eddig én is ilyen tipikus "virulós fejű" voltam, folyton vigyorgok mint valami vadalma, egy csomó barátom is mindig mondja hogy szeretnek velem lenni mert velem mindig jó kedvük lesz.MOst kaptam a fogszabályzómat pár hete, és nem színes, hanem csak sima fém, nagyon ronda így a szám..:S

persze ez nem akadályoz meg abban hogy mosolyogjak, csak ha vele vagyok.Nem akarom elriasztani vagy ilyesmi, a fémvigyorommal.

Azon kívül nem vagyok valami szép csaj sem, a suliban inkább a tudásommal szoktam virítani, csak ez a fiúknál sokat nem számít sajnos.

Mit tegyek hogy valahogy elbűvöljem ezzel a fémvigyorral?


//Bocs a helyesírásért, egy ideje Németországba járok gimibe és nem használom a magyart//


L16


2011. júl. 7. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

1.Próbáld meg valami botra fel "Tenni" a fogszabályzót.

2.Tegyél mellé pár PlayBoy magazint(natúran a fogszabályzó nem valami szexy)

3.Menj oda a sráchoz és lóbáld meg előtte.

4.Ha rákapott már viheted is.

5.Ha nem kapott rá akkor tegyél még a botra pár fánkot...

2011. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan lányt ismerek aki fogszabályzós és mondjuk engem egyáltalán nem zavar :) MEg szerintem más fiukat se :) ezzel ne foglalkozz legyen ápolt a fogszabályzód és tiszta ne legyenek benne kajamaradékok... Az nem számít h miben egyeztek és miben különböztök :) Az egésznek a lényege a kémiai szikra ha nem tetszel neki bármit fogsz csinálni úgy sem szeret beléd :)
2011. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon már ennyire meg egy fogszabályzó!Azzal nincs semmi baj ha valaki azt szeretné hogy szép rendezett fogai legyenek és nem számít hogy most szines vagy csak sima fém szinü!Ha tetszel neki nem hinném hogy pusztán egy fogszabályzóval el tudnád riasztani!:)
2011. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, látszik hogy elolvastad az apró betűs részt is!

>.<

2011. júl. 7. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Első:D:D:D
2011. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2-3. válaszoló, köszönöm szépen, de nem hiszem hogy alapból tetszenék neki, átlagos kinézetem van, és vékony sem vagyok, van pocim rendesen(169 cm, 63 kg),

azon kívül pedig mellkas tájékon is meg vagyok áldva rendesen, az összkép nem egy csinos lány képe, hanem egy ducié sajnos..:S


a barátnőm jön be neki nagyon, de ő meg Fülöp-szigeteki, és nagyon vékony, mondjuk olyan vékony se akarok lenni.


Egyébként ma este fogok találkozni vele egy közös prezentáció keretében, nem tudom még hogy viselkedjek vele, nem akarok rámenősnek sem tűnni.

2011. júl. 7. 14:27
 7/10 anonim válasza:

első lehetőség:

vezesd bele a 220 voltot.


2. lehetőség:

mondj le róla, és menj el terminátorhoz, neki biztos tetszik majd.


3. lehetőség:

különben is szopásnál jól jön, főleg ha még a 220 is benne van, és ha terminátor is jelen van.

2011. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
pofozd fel, aztán kiderül hogy mi lesz
2011. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ez aranyos... :)

Szerintem ne a fogszabályzón múljon a dolog. A lényeg,hogy tartsd tisztán stbstb... kajálás után ellenőrizd,hogy tiszta-e. (ezt csak azért mondom mert nekem is van és nem túl esztétikus ha tele van kajamaradékkal)

De ahogy olvastam szerintem nem csak a fogszabályzó zavar téged. Írtad,hogy a barátnőd jön be neki te pedig "ducinak" érzed magad... Nos ha a srácnak nem tetszel akkor nem hiszem,hogy érdekelni fogja a fogszabályzód... Viszont ha olyan jeleket látsz ami szerint van esélyed akkor mosolyogj nyugodtan,légy magabiztos és érezd jól magad a bőrödben a kisugárzás sokat számít. :)

Meg sok fogszabályzós lány van akinek van pasija,és szerintem nem zavarja őket.

2011. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem pont az,hogyha valakinek fogszabályzója van az azt jelenti,hogy igényes és törődik azzal,hogy szép legyen. :)

szerintem jól néznek ki akiken fogszabályzó van,én is akarok :D


14L

2011. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!