Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a nővérem pasiját?

Figyelt kérdés
A nővérem 2éve van együtt ezzel a pasival sajnos az utóbbi időben a nővérem több pasival megcslta nagyon sajnálom a fiut elmonddani nem akarom neki de vlahogy elkéne érni h kiszeressen belőle a fiu tetszik nekem és voltak rá utaló jelek h bejövök neki mit tegyek?
2011. aug. 2. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Semmit!

Ez az ő dolguk,neked ehez semmi közöd.Ha elcsábitanád akkor te sem lennél különb a nővérednél! :S

2011. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha nem akarsz a nővéreddel örök haragban lenni ne kezdj ki a pasival,felejtsd el!!! Az,hogy nővéred megcsalja nem a te dolgod!
2011. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A nővéred egy gerinctelen r*banc, ha csalja, te ne akarj az lenni. Leginkább maradj ki belőle, ez az ő dolguk.
2011. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nem is elcsábítani de már nemroma nővéremet folyton becsapja és nemegy fiuval csalta meg sajnos....
2011. aug. 2. 21:08
 5/8 A kérdező kommentje:
maradjunk annyiban h nem elcsábítani akarom de valamit kifogok találni mert a pasi télleg szereti a nővérem viszont beis valja h már nem szereti csak kötődik hozzá de mégsem hagyja el és szegény pasit nemengedi sehova de az nembaj h ő más ráadásul időssebb pasikkal mászkál...
2011. aug. 2. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Elcsábítani? Normális vagy? Ne haragudj de elég szép kis húgi lehetsz,ha így kitolnál a nővéreddel...ha nekem ilyen húgom lenne,hát nem is tudom,nem érezném magam a világ legszerencsésebb nővérének...ne avatkozz bele,nem a te dolgod,ne légy olyan mint tesód...
2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szépen meg tudod indokolni, miért tennél "valamit", attól még totális szemétség lenne!!!
2011. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező? és a nővéred?
2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!