Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyannal aki másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal aki másik neművé operáltatta magát?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a cikk adta az ihletet.

Kinézet alapján egész korrekt amúgy, sok rondább lány van nála a világon, de mégis ha tudnák az átoperálásról akkor én azt mondom hogy nem.

És ti?

jah és nem csak egyedül erre a "lány"-ra irányul a kérdés.


Írhatnak lányok is, csak ott nőből férfi a szituáció:)


2011. júl. 8. 01:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*tudnék
2011. júl. 8. 01:51
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hiába operáltatta át magát. Akkor is fiú volt. Én családot meg gyerekeket szeretnék majd, remélem a sors is úgy hozza.
2011. júl. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem :/
2011. júl. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Neeeem...
2011. júl. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Kizárt ez abnormális és visszataszító.
2011. júl. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Határozottan nem, és visszataszító a gondolat. És az sem kellemes, hogy ha meglátok egy lányt valahol, sohasem tudhatom biztosan, hogy nem éppen egy ilyen emberről van-e szó. Számomra mindenki olyan nemű, ahogy a génjei meghatározzák, és a legaprólékosabb műtét sem változtat ezen, csak szemfényvesztés az egész.
2011. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon és nem hiszem hogy átlagosan Magyarországon valaki is. Azért mert ez még jobban nincs elfogadva és talán jobban visszataszító mint a melegség vagy szado mazochizmus...


Amúgy volt valamelyik hírműsorban, hogy a csaj férfivá a férfi nővé operáltatta magát és így találtak egymásra és egy pár lettek:)

2011. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

nőböl férfi simán nekem egyikkel se lenne bajom.

20L

2011. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bele gondolni is rossz.

Két ilyen átoperált ember illik egymáshoz szerintem. (Férfi-nő, helyett nő-férfi pár.)

2011. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
fujjj
2011. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!