Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az baj, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, hogy én olyannal akarok kapcsolatot csak akivel örökre akarok lenni? Más nemérdekel, csak aki télleg komolyan gondolja, és nemérdekelnek a futókalandok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a futókalandok elengedhetetlenek, ugyanis tapasztalatot kell szerezni ahhoz, hogy örömet okozhass annak, akivel örökre akarnál együtt maradni.
2011. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tébolyda válasza:
52%
Szerintem egyáltalán nem baj. De ez attól is függ, hogy hány éves vagy, vagy voltak-e már futó kapcsolataid. Attól is függ. Mindenféleképpen érdemes belemenni pár rövid kapcsolatba, hogy tapasztalatot szerezz /és itt nem a szexuális tapasztalatokra gondolok feltétlen/. Ha még tinédzser korban vagy, nem érdemes már most lekötnöd magad, ha viszont idősebb vagy, akkor szerintem nagyon is jó, hogy így gondolkodsz :)
2011. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Te még nagyobb balfax vagy mint a tegnap esti.
2011. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Te is láttad a tegnap esti kérdést? xD
2011. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Úgy nem is szabadna kapcsolatba belemenni, hogy nem érzed azt, hogy vele akarsz örökre maradni. Más kérdés, hogy ez valóban összejön-e. De a szándék fontos.


Futókalandos tapasztalat pedig nem feltétlenül szükséges, hogy majd boldoggá tudd tenni a kiválasztottad, sőt, az a legjobb ha egyenesen és csak rá tudsz hangolódni. Minden egyéb valaha volt partner csak zavaró tényező lehet. Avagy ha már adtál darabokat a szívedből valakinek, már nem tudod az egészet odaadni senkinek.

Bár ez egyénfüggő, univerzális recept nincs.

2011. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Te is láttad a tegnap esti kérdést? xD"


Jah... A másik túlidealista balfax. Beszóltam annak is, de hiába. Mindig van pár szintén idealista hülye aki megnyugtatja őket h nem ez így teljesen rendben van. Pár év múlva meg majd visszajönnek azt kiírnak egy olyan kérdést hogy: "23 éves vagyok és szűz, már nem bírom, ez örökké így marad? Miért nincs szerencsém a nőkkel? Mindegyiknek csak a gazdag/jóképű/kigyúrt pasik kellenek." "

2011. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok :) Sosem kezdtem kapcsolatba olyannal már tinikoromban sem, akivel nem örökre terveztem. A mostani párommal veszítettem el a szüzességem, mára a vőlegényem, és remélem vele is maradok. Viszont ennek is meg van a maga hátulütője (mármint a fiatalságnak és a tapasztalatlanságnak). Nehezebb összecsiszolódni, de nem lehetetlen. Nem érzem magam kevesebbnek attól, hogy nem ment át rajtam a fél város, és nem vagyok túl 10-20 futókapcsolaton. Teljesen normálisan gondolkozol, és meg fogod találni a párod, csak kicsit többet kell keresni!
2011. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj. Kell egyvalaki, akiben megbízik az ember, megvan az összhang, megértés és vonzalom (persze ezek kölcsönösen), és ennyi elég. Engem sem érdekelt soha, hogy minél több lányt megdugjak meg kipróbáljak.


Ebből adódóan még szűz vagyok, mert nehéz így 20 évesen egy tényleg komoly társat találni akire illenek a fenti feltételek, de nem lehetetlen. :)

2011. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jannus88 válasza:
ez komoly probléma, mármint az, hogy azt hiszed, hogy örökké fogtok élni ... :P
2011. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Igazit keresed, semmi gond nincs ezzel. Remélhetőleg hamar megtalàlod.
2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!