Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 éves csaj (25-nek sem néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves csaj (25-nek sem néz ki) 5 éves gyerekkel. Én 20 vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes belevágni egy kapcsolatba? Nem tudom hogy elég érett lennék e pl a gyerekneveléshez, mert nekem ezen a téren szinte 0 a tapasztalatom. Meg a 13 év. Bár az kevésbé gondolkodtat el.
2011. júl. 8. 01:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, a 13 év még el-elmenne, de hogy ehhez még egy gyerek is hozzájön, így már nem.
2011. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne! Gondold magad a gyerek helyébe.... remélem segítettem
2011. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jelen helyzetbe nem igazán meg hogy a gyerek helyébe gondoljam magam :S bocsi
2011. júl. 8. 02:02
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindenképpen vágjál bele!

Én 25 évesen mentem bele egy 32 évessel, szintén nem nézett ki annyinak, plusz 10 éves kiscsaj, aki mondjuk már nem 5 éves volt, vele már lehetett hülyülni is, meg korához képest nagyon okos is volt. Úgyhogy hajrá!

(Csak egyre vigyázz: a nem kívánt terhességre)

2011. júl. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom ,de lehet jó emberként fognak majd elkönyvelni az életed után mint aki magához vett egy nőt 3 gyerekkel az apa helyett aki otthagyta őket.

19/F

2011. júl. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást? eléggé szereted hogy elviseld ha a gyerek néha dühös miattad? ( szokott ez így lenni ) ha igen, akkor hadd szóljon! A szerelem szerelem marad 13 év korkülömbséggel is. Csak aztán gondolj bele hogy 25 évesen lehet meglátsz egy dögös 23 év körülit és beleszeretsz mit mondanál a 33 évesnek, mi történt? 20 évesen annyi dögös csajt találhatsz még magadnak, nehogy megbánd a döntésed...
2011. júl. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:

Először is az jusson eszedbe, hogy egy férfi már kib.aszott ezzel a nővel. Elég érettnek érzed magad, hogy vele maradj, úgy is, hogy te neveled a gyereket?


Ha csak a dughatnékod hajt és nem akarod majd később tovább csinálni, csak lelépsz, mint apuka, akkor szerintem TILOS ezt egyáltalán elkezdeni!


Gondolj a nőre is, ne csak magadra!

2011. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Smartguy86: ha engem a "dughatnékom" hajtana akkor nem gondolkoznák ilyenen... az előtted lévőnek meg annyit, hogy ez nekem is megfordult a fejemben hogy akkor mi lehet, de én nem pár év mulvára gondoltam hanem a közeljövőre.
2011. júl. 8. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez rossz ötlet és te is tudod, mert akkor nem gyártanál olyan mentségeket, hogy de hát 25-nem sem néz ki. Ha szeretnéd, fel sem merülne benned, hogy hány éves és gyereke van, hanem elfogadnál úgy, ahogy van.
2011. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy sokkal többről van szó, egyszerű testi vonzalomnál, akkor miért ne, mert egyedül te érzed hogy ő mennyire lenne fontos neked, de amikor valakit érdekel mások véleménye, főleg ilyen esetekben, az szerintem nem jó jel, ha meg tényleg fontos neked, akkor nem tudom mit érdekel mások véleménye.
2011. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!