Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasija van de velem akart szexelni most meg már másik gyerekkel aki 16 éves? Az ilyen csaj normális?

Figyelt kérdés
Van egy csaj haverom 18 éves akivel néha talizgatok nem érzek semmit iránta nem is az esetem úgy igazából csak kedvelem mint havert de már úgy se igazán... Aztán azt vettem észre, hogy van egy barátja a felállás (18 a lány, a pasi 30) és múltkor már szerelmes volt belém a csaj azt mondta hogy járna velem. De a fent említett okok miatt csak ennyit mondtam, hogy nem tudom sajnos majd megbeszéljük. Mondta a haverom tűnjek el vagy 1 hétre ne keressem sehol msn-se és akkor majd csak nem foglalkozik annyit velem. Tegnap beszéltünk és lám már tényleg nem belém szerelmes hanem a Tamásba... na most vele akar járni... milyen csak az ilyen aki 18 évesen így viselkedik, hogy 30 éves faszija van és mellette így másokba szerelmes 1-2 hetente? Velem le is akart feküdni...
2010. nov. 18. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális.. Szeret több vasat tartani a tűzben,ez neki ezek szerint természetes...
2010. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs a ló jó a szamár is..
2010. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És az milyen hogy te meg itt kibeszéled? Elég hülye csaj lehet az biztos de akkor minek barátkozol vele?
2010. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tamás a hibás!!!
2010. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hülye r.ibanc
2010. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
r.ibanc...nem normális, egy cseppet sem.
2010. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!