Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Nektek bejönnek a cigány csajok/pasik?

Figyelt kérdés
Mért nem?/Mért igen?
2011. júl. 8. 03:18
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szép felfogások és én is így gondoltam, de én voltam az elő hosszú beíró, hogy amikor veled történnek konkrét esetek kirablás, lopás, inzultálás stb stb stb. Akkor mondjad hogy persze vannak jók is de az utcsó 3 kirabolt vagy fenyegetett....
2011. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
18%

Sajnálatos ami veled s másokkal is megtörtént, de még sem lehet általánosítani. Amúgy milyen színű volt a szemük?

Mert annak alapján is lehetne gyűlölködni....

2011. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
24%

17:13!

Ha nem támadna egy cigány kitépném a nyelőcsövét, de attól még a normálisakat mért venném egy kalap alá a hülyékkel?

2011. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
35%
meg-et akartam...
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
86%

Tudom ezt könnyű mondani, hogy először a cigányok, utána a meleg később a szemüvegesek szőkék kék szeműek kerékpárosok.. lehet utálni.

De ahogy mondtam, ha valakit kutya támad meg attól fél és irtózik tőle. Nem lehet minden kutyára általánosítani, de nem mindegy hogy 10 kutyából 3 harapós vagy 9.

2011. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
51%

10-ből kilenc cigány, nem megy oda a másikat széttépni.....

igazából egy sem, más részt szerintem fehér emberek közt sincsenek igen kevesebben, akik képesek lennének akármit elkövetni, harmad részt igen, nekem egy cigány, egy meleg, egy vietnámi, vagy akárki egyenrangú embernek tekintem. Amikor valaki főleg mindenféle ok nélkül sokkal többnek tartja magát a többi embernél, és csak azért mert sok pénze van lenézi a szegényebbeket, ugyanakkor ha ő lenne a munkáltató, megalázóan keveset fizetne, egy normális ember hasonló dolgok miatt ítéli el a másikat, nem az alapján amiről, nem is tehet............

2011. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
71%
Nem mert volt egy roma csajom és kizsebelt.
2011. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez durva:O
2011. júl. 10. 14:33
 29/54 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi idealista van itt aki nem hisz a szemének:P
2011. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
64%
Nem, és még kérdezed miért?
2011. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!