Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Nektek bejönnek a cigány csajok/pasik?

Figyelt kérdés
Mért nem?/Mért igen?
2011. júl. 8. 03:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
65%
Én még azokat is megvetem akik cigány nővel vagy férfival járnak Magyar létűkre!
2011. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
91%

Nem jönnek be.

DE.

A főiskolán az egyik tanárom roma származású. Dr. X. Y.

Sajnos én is úgy tapasztaltam, hogy 10-ből 9 olyan, amilyen...

De minden alól van kivétel.

2011. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
85%

Nem! Miért? Hát lássuk csak: mert mocskosak, büdösek, ápolatlanok, trágárul beszélnek, agresszívak, lopnak, hazudnak.

Élősködnek a magyarokon, akik dolgoznak, a számláikat se fizetik, a vízdíjbeszedő maga bevallotta, hogy néha többet szoktak kiszámlázni itt a faluban a magyaroknak, csak hogy valahonnan be tudják hajtani a cigók által be nem fizetett összegeket!

Én főiskolára járok, van egy-két roma is, aki eljut odáig, nem tagadom. erre fel, ők 60 ezer forint támogatást bezsebelnek ilyen meg olyan címszavak alatt, holott ő sem tanul többet, mint a magyar főiskolás, de hát támogatni kell, mert ő roma és fel kell zárkóztatni. Talán a magyar főiskolás, aki még jól is tanul, nem érdemelné meg azt a támogatást??? Na ez a diszkrimináció, nem a fajgyűlölet!

A többi segélyről nem is beszélve, amikor Mercivel mennek érte! Elnézve azt a sok elhízott dagadt cigányt, hát nagyon nem kell őket félteni...a mi pénzünkből hízlalják így fel magukat, mert egyik se tudja, mi az a munka. Itt a faluban rettegésben tartják az egész magyarságot, a rendőrök se mernek lemenni a cigánysorra, mert a 2 rendőrt közrefogja egyből 10-15 kancigány, na oda kell a Chuck Norris! Ha valamelyiket elkapják gyorshajtásért, vagy azért, mert egyáltalán jogosítványa sincs, már a rendőrök be se merik hajtani, úgyse fizeti be a büntetést, lemenni meg úgyse mernek a cigánysorra!

Hozzánk is 2x törtek be 3 év alatt! Szeretnénk elköltözni, de a faluban nem tudjuk eladni a házat, annyira el van értéktelenedve, senki nem akar idejönni ezek közé a sok tetves cigó közé!

Felülsz a buszra vagy vonatra, nem tudsz gy légtérben meglenni velük, mert olyan szaguk van, főleg ilyenkor nyáron, hogy elhányod magad még mielőtt odaérsz, ahova menni akarsz... Köpködnek, csúnyán beszélnek, ordítoznak, ha rájuk nézel, rögtön megfenyeget, hogy ne lessed, mert megver!

"Röviden" csak ennyi lenne velük a problémám...

21/L

2011. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
74%

NEM!!! az elöttem lévőnek teljesen igaza van a mi pénzünkből élnek.....hazudnak csalnak és lenézik a magyarokat.... a barátnőmmel sétáltunk haza felé a suliból és 2 cigány szándékosan nekünk jön aztán még nekik állt feljebb (12 évesek voltunk a cigányok meg olyan 16)és meg is pofoztak minket.... gyűlölöm a fajtájukat


15L

2011. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
72%
Nem, soha, A cigány az cigány és az is marad. ,,Nagyszerű" kormányaink hibája is, hogy ez a helyzet ennyire elfajult! Mivel ennyi támogatást kapnak, a világ urainak képzelik magukat, akiknek nem kell dolgozni mert eltartják őket. A cigánykérdés nem újkeletű dolog (pl. cigányviccek, cigányok alakja az irodalmunkban) Ha ez tovább folytatódik lehetetlenné válik az együttélés és annak beláthatatlan következményei lesznek. Mostani stratégia csak rontani fog a helyzeten! Eleve a politikának bele se kellett volna avatkozni!
2011. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
77%

NEM! nem korcsulunk.

15:09

csak nem te is B-A-Z ?

Nálunk azért ennyire nem romlott a helyzet mert noha ebben a faluban nagy az arányuk a környezőek tisztábbak. meg mostanság kijöttek a kommandósok ütötték egy kicsit őket.

Viszont elmondom még úgyse nagyon meséltem sehol ,hogy buszon ellopta egy gyerek a telefonomat , és mikor legközelebb találkoztam vele a szintén a buszon megnyomtam a vészmegállító gombot a két falu között és mondtam hogy jöjjön le velem csak egyedül ha mer. Végülis lejött mert a "tezsvírek" előtt nem akart beégni. Úgy ütöttem hogy ahogy csak bírtam rugdostam mint a kutyát aztán elfutott. Mondom úgy merjél még egyszer valamimhez érni hogy darabosra töröm a kezed. Igaz hogy úgy eldobta a telefonomat hogy nem működik rendesen de úgyis van azóta új ,de ami lényegesebb azóta megtanulta ,hogy hol a helye.

20/F

2011. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
64%

15:09

Nem, Jász-Nagykun-Szolnok, itt se jobb a helyzet, látod!

2011. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Előző, én is Szolnok megyében lakok, egy cigány faluban és nem igazán szeretem őket... Aki meg védi őket az mért nem költöztet egy 10 fős családod a szomszédságába, ha már annyira ugyan olyan emberek mint mi?
2011. júl. 10. 16:30
 39/54 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt mondom, hogy aki egy cigányt nem azért, ítél el ha úgy viselkedik, hanem csak azért mert cigány, az gondolja bele magát abba ha ő is cigánynak született volna, és nem számítana hogy milyen jó indulatú lenne a többi emberrel, egyszerűen mindenki leparasztozná? Milyen érzés lenne? Fájna hogy a többi ember ilyen szinten általánosít, lehet hogy cigányoknak 70-80%-a tróger, de mi van a maradékkal? Őket miért veszik egy kalap alá a többséggel? Más részt ha sok munkanélküli fehér ember van, akkor egy cigány aki a pont kivétel közé tartózik és tényleg dolgozni szeretne, mire számítson? Nem sok jóra, mert egy kalap alá veszik a többséggel, egyébként több cigányt is ismerek akik szerintem sokkal különbek sok fehér embernél, másrészt ha fordítva lenne igaz ez a gyűlölködés, és első sorban nem a magyarokat vennék föl a munkahelyekre, hanem a cigányokat, biztos lennék benne hogy ha a magyarok ugyan úgy kirekesztve éreznék magukat, közülük ugyan úgy sokan megváltoznának (szerintem a cigányok nagy része is) , és az hogy a magyarok pénzéből élnek, nagyrészt igen, de sokan mért? meg mondom! azért mert sok helyen lehetőséget sem kapnak, és akkor még a magyar ember siránkozik azon, hogy sok cigány a mi pénzünkből él, érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy Indiában ahonnan a cigányok származnak, hogy lehet az hogy sokkal nagyobb a békesség mint MO-n, vagy például az olaszok akik félcigányok rengeteg biciklis van az autó utakon, és minden működik normálisa, és kíváncsi lennék hogy itt hogy műkedne ez, pedig az autó vezetők nagy része nem is cigány, és ha egy cigánynak családja van és nem veszik föl dolgozni sehova, a gyerekei mind azt fogják látni hogy nem dolgoznak és nagy részük alapból úgy fog hozzá állni a dolgokhoz, és ez nagy részt kinek a hibája, a magyaroké! Más részt amikor egy aluljáróban naponta több ezer ember keresztül megy és nagy részük nem cigány, hanem magyar és jó ha két húszast ott látsz a hajléktalan táljában, ennyit a "büdös" cigányokról, és a drágalátos magyarok hozzáállásáról.


21/f

2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
60%

nincs olyan, hogy rendes cigány. cigány az cigány és kész. legjobban az basz fel mikor egy idióta cigány mercibe meg ilyen autókba ül, közbe kis ujját is alig mozdította valamiért. meg nem fogok kivételezni 2-3 darabbal mert ők "rendesek" mikor a többi millió csak döglik és a mi pénzünkből él. ha az lenne a helyzet, hogy 2-3 döglik de a többi rendesen dolgozna nem lenne ilyen véleményünk róluk.

Meg kellene tőlük szabadulni!

Erről ennyit. A legnyomorékabb nép a világon! és utána sírnak, hogy utálják őket.

2011. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!