Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire érdemes hallgatni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemes hallgatni? A szívünkre vagy az agyunkra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha az egyik fél elárulta a másikat akkor az nem volt barátság!!!A tettek következményekkel járnak!

Itt nem szabad a szívedre hallgatnod!

2011. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán fontos, az a szemnek láthatatlan!"

Szív párti vagyok.

2011. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha túl sokat gondolkodsz az eseményeken és csak számítgadtsz újjab és újjab kérdést teszel fel magadnak de nem teszel semmit akkor a végén elkésel és megbánod! de ha túlsokat halgatsz a szívedre akkor nemveszed észre magad és csalódás fog érni mert otthagynak megbántanak stbstb szóval:halgass a szivedre és tedd meg a megfelelö lépéseket bízz magadban de néha álj meg és gondolkozz el a másik fél érzésein, személyiségén, eddigi tettein

ez a középút szerintem......

2011. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én akárhányszor hallgattam a szívemre mindig megütöttem a bokámat. Azért van az embernek agya, hogy gondolkodjon vele. Ez a "hallgassunk a szívünkre" maszlag kb azt jelenti, hogy mindig a könnyebb utat válasszuk.

Engem is árult már el barátom, fogtam magam és az egész embert kigyomláltam az életemből. Nem érdekelt mióta vagyunk barátok, sem az mennyire rimánkodott. Ha engedem visszakuncsorogni, ugyanúgy kib@sz velem a jövőben, mint azelőtt. Az emberek sajnos csak nagyon kevés esetben változnak és, ha nem vigyázol eltaposnak. Ha a szívedre hallgatsz biztos. Lehet kegyetlenül és negatívul hangzik, amit írok, de ez mind tapasztalat. Olyan nincs, hogy az ember a szívére hallgat, olyan van, hogy elgyengül. Az meg kb = a halállal. De ez csak egy vélemény...

2011. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igazad is van meg nemis a szívedre halgatni nem teljesen egyenlö a gyengeséggel hanem avval is hogy jobban könnyebben megbízol abban akit megszeretsz lehet ez neked valamien szinten gyengeséget jelent...a szívedre hallgatni nem egy gyengébb gondolkodás forma hanem egy sokkal érzelmesebb gondolkodás tipus szoval ha az érzelmek neked gyengeséget jelentenek akkor nemmondomki milyen ember vagy..túl sok logikával próbálod átlátni az életet...én a megérzéseimre és a szívemre is hallgattam és nagyon boldog ember vagyok!te csak úgy egy hiba után megölöd magadban a barátod....az emberek állandóan változnak csak van olyan aki lassabban és nem olyan sokat...túl sok negatív tapasztalatod volt az életben úgyérzem....
2011. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Abban van némi igazság, hogy az érzelmek gyengítik az embert, pl.: ha egy ismeretlent összevernek az utcán, nem érdekel. Ha valaki olyat, akit szeretsz, akkor két percen belül a helyszínen vagy, megbosszulod a dolgot az elkövetőn, stb.
2011. júl. 9. 10:41
 17/17 anonim ***** válasza:
az nem gyengeség ha valakivel aki fontos a számodra törödsz vele jó isten milyen emberekkel vagyok körülvéve
2011. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!