Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom akar venni nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akar venni nekem egy kocsit, de én nem szeretném elfogadni, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
ő 35 én 20. 11 hónapja vagyunk együtt, a szüleim nem ismerik személyesen, de tudnak róla. Most szeretne venni egy kocsit, hogy sűrűbben találkozzunk és én is tudjak menni hozzá, ne csak ő jöjjön értem mindig. De nem birnám elviselni az érzést, hogy ő vette meg..ti mit tennétek? mondtam neki, hogy aranyos, de nem kérem, de ilyenkor mindig megsértődik
2011. júl. 9. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

EL NE FOGADD

vegyen magának és menjen ő gyakrabban hozzád



ha elfogadod egyszer tutira a fejedhez vágja h ő vette neked

2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

ja h neki van autója


na mindegy

akkor is


mondd neki h jó neked a vonat/busz

ne fogadd el



1.voltam

2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
de rossz dolog lehet nőnek lenni ilyen problémákkal :D
2011. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
100%

ez egyszerű, vegye meg a saját nevére, és Te legyél az üzembentartó. így minden költsége (biztosítás, esetleges bírságok) Téged terhel, és jogosan használod, mivel az üzembentartó személyét a forgalmiba bejegyzik, de a tulajdonos ő. tehát ha szakítotok, nincs semmi, törölteti az üzembentartó személyét és kész.


így végülis használatra kaptad csak az autót, és nem is érzed magad kellemetlenül.

2011. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 13:10

Te olyan okos vagy Etus :)

2011. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
:) én is így vettem a mamámnak kocsit :) azért nem akarta szegénykém elfogadni, merthogy ha esetleg meghal (szerencsére azóta is egészséges), akkor vita lenne az öröklésen (szerinte). ezért így oldottuk meg.
2011. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Én sem fogadnám el. Egyszerűen csak azért, mert sokkal drágább megtankolni, mint venni egy bérletet és vonatozni/buszozni.

Van jogosítványom és ha itthon van az autó mindig nagyon nehezen veszem rá magamat, hogy inkább buszozzak, de végső soron, azért csak jóval olcsóbb.


No meg ha csak így kapnék egy autót, akkor mindig úgy érezném hogy "függök" tőle, és iszonyatosan paráznék hogy összetöröm. Azért inkább előbb török saját autót, mint másét, bár eddig hál' isten nem történt ilyen, még csak karcolás sem, de sosem lehet tudni.


Mindenesetre egyetértek az előzővel, bár papírügyekben nem vagyok otthon. Nálunk is van egy céges autó, ami papíron nem a miénk, de a családtagoknak van írásos "meghatalmazása" az autó használatához. Mondjuk így a cég fizeti a biztosításokat és minden mást is.


Ha mindenáron venni akar, akkor kérd meg hogy valami kisebb, nem túl sokat fogyasztó, nem vadi új autót vegyen, azzal akkora költségekbe sem veri magát és neked sem kell 2 hetente 20 ezreket beletankolni!

Ezen felül beszéld meg a szüleiddel a témát, mert az enyémek biztos nem néznék ezt jó szemmel mondván hogy itt van a miénk használjam azt, amikor nincs itt, akkor nem halok bele ha buszozni kell, blabla... De mégsem jár plusz költségekkel, mint ahogy mégegy autó járna, amit nyilván ők fizetnének, mert nekem nem igen van keresetem.

2011. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!