Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, hogy mondjam el neki, h bánt a dolog? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy munkatársammal összevesztem, azóta nem beszélünk.Ja ő pasi én lány. A kapcsolatunk elég jó volt,eddig. Egy apróságon vitatkoztunk, azt mondta legközelebb nem mond semmit, erre én akkor ne is szólj! Azóta semmi, köszönni is alig akar. Már volt egy hasonló szitunk de akkor én másnap megkérdeztem tőle, h most akkor tényleg nem akar velem beszélni? Annak előzménye egy félreértett üzenet volt, és akkor nem volt ennyire vészes sem,de megoldódott.Most meg már 4 napja semmi. De látom rajta, h zavarja a helyzet és szokott figyelni is. Én meg úgy vagyok vele, h csak azért sem! Egyszer azt is mondta neki nem lenne jobb ha nem beszélnénk de nekem biztos! Azt hiszi h nekem így jobb, mert nem szóltam még neki??Bánt engem is mert jó vele dumálni, hülyéskedni.
2011. júl. 10. 14:09
 1/4 anonim válasza:
Ha újra jóban akarsz lenni vele beszéld meg. Félted az egódat hogy csak azért sem. Itt döntened kell mi a fontosabb, újra jóban lenni ezzel az emberrel vagy az egód. Ennyi... Hogy mond el? Odamész és elmondod hogy bánt!
2011. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mért félteném az egómat?De hogyan, mikor elkerül és ha épp rá is érnék ott van valaki!
2011. júl. 10. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg zavarja, hogy nem beszéltek, akkor úgy kéne odamenned hozzá, hogy négyszemközt szeretnél beszélni vele. Ha tényleg bántja, akkor benne lesz, ha meg leszarja, akkor arrébb vonul. Ha már kettesben vagytok, szerintem nyugodtabban tudsz bocsánatot kérni, és megmondani neki, hogy mit érzel, hogy jó vele dumálni, stb. Nem hiszem, hogy ez ilyen nehéz!:)
2011. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lenne nehéz, csak elég sokan mászkálnak ott és még a falnak is füle van.És már most így is ideges vagyok mi lesz ha beszélek vele?Mikor a multkor nem beszéltünk akkor is oyan iideges voltam húú
2011. júl. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!