Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami? Vagy csak képzelgek?

Figyelt kérdés
15 éves, lány vagyok. Idén kezdtem a gimit, (ugyanott ahova általánosba is jártam) és van egy nagyon aranyos srác, aki eléggé bejön nekem. Barátnőim szerint elképzelhető, hogy én is neki... Nemrég volt eggy buli a suliban, azon szinte végig együtt táncoltunk, szinte le sem vette rólam a szemét. :$ A héten lementem ebédelni, lejött utánam, és azt mondta, hogy "nézem ahogy eszel...", meg ilyesmik... Csak bemagyarázom magamnak, hogy lehetne valami, vagy ezek tényleg azok a jelek? Állítólag nem meri kifejezni az érzéseit... (ezt egy közös jó barátunk mondta) Mit csináljak, hogy esetleg merjen lépni? Köszönöm, szépen a segítséget, előre is...
2011. júl. 10. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervezz közös programokat, esetleg utalgass neki te is, hogy tetszik neked.
2011. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az biztos hogy tetszel neki, ez nem kérdéses. Hogy mennyire, azt nem lehet tudni, de felkeltetted az érdeklődését, és elképzelhető, hogy közeledni akar hozzád. Hogy merjen lépni... mindenképp adj visszajelzést arról, hogy neked is bejön, mosolyogj nagyokat, mikor a közeledben van. Idővel ezt fokozhatod, ha szóba álltok, legyél bőbeszédű, pozítiv, látszodj minél vidámabbnak, stb :)

16/L

2011. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dottorre ***** válasza:
Az előző válasz tökéletes, vagy például lépj, és amikor ketten vagytok, fogd meg a kezét. Ha valamire való pasi, akkor utána már a kezébe veszi a dolgokat.
2011. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!