Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokat rágódom barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat rágódom barátnőm viselkedésén! Kiszerett belőlem vagy tényleg csak képzelgek?

Figyelt kérdés
Barátnőm meg én jól elvagyunk meg minden de pár napja szerintem valami megváltozhatott. Kevesebbet beszélgetünk meg amikor találkozunk akkor sem mond olyanakat mint eddig. Nekem néha olan flegmának tűnik. Kérdeztem h van-e vmi baj de azt mondta hogy nincs semmi. Szájon csókoljuk egymást többször de érzem hogy már nem az igazi. Kb 2napja taliztam vele és most hogy újra találkoztunk eléggé kedvetlen volt. Azt mondja hogy nagyon fáradt most. Én ezt megérteném de sokat töprengek ezen hogy lassan felhozzam a témát neki hogy érzései megváltoztak-e irántam vagy mi van, de azt sem akarom hogy ha meg tényleg csak ennyi hogy fáradt volt akkor meg nem akarom ezzel elszúrni. Szerintetek?
2008. aug. 13. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj még, ne faggasd mert annál rosszabb. Semmiképpen ne kérdezz arra rá hogy az érzései változtak e meg. Ezt mondja ő, ha igy érzi, ne te kérdezz rá. Hagyj neki időt, biztos van oka amiért ilyen. Ne keresd most egy darabig, nézd meg mit vált ki belőle. Ha ő fog keresni meg hivni akkor nincs gáz, de akkor se ugorj egyből az ölébe, kicsit próbálj most tartózkodó lenni amilyen ő. Hátha kiderül mi a baja.
2008. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. aug. 14. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, várj még a kérdezgetéssel...lehet h csak "női problémái" vannak, v most vmi nehéz élethelyzetben van..pl összeveszett vkivel...v csak egyszerűen télleg fáradt...
2008. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

am mondta h nézzem el neki..szal ezért is vacilálok h most mi van...

2008. aug. 14. 10:09
 5/5 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!