Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a pasim szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasim szakított velem két héttel ezelőtt, mondván, hogy nem akar kapcsolatot, és a munkájára akar összpontosítani, miért akar mindenképpen elérni azóta is?

Figyelt kérdés

Két hete szakított velem, pénteken végleg elcuccoltam, bedobtam a kulcsot a postaládába....már aznap hívott, de nem vettem fel, és azóta sem hívtam vissza. Szombaton délután öt-hat óra fele együtt mentünk volna az utolsó közös programra, de rájöttem, hogy nem akarok találkozni vele, mert az nekem nagyon fájna. Érdekes, hogy szombaton fél 5-kor egy magán számos nem fogadott hívásom. Ha ő volt, miért csinálja ezt, és miért nem hagy békén? Tudja, hogy mennyire szenvedek ettől a szituációtól! És miért nem intézte el egy sms-sel, hogy megyek-e vagy sem?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 11. 10:17
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Lehet otthagytál valamit... Amúgy meg kamu, hogy a munkája miatt szakított veled. Szerintem más van a dologban, talán egy másik nő...
2011. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mondani akart valamit. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy újra akarja kezdeni. Vagy azért, mert szétmentetek, kerülnötök kell egymást ezentúl?
2011. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azért nem intézte el egy smsel mert akkor most azt kérdeznéd itt hogy hogy lehet olyan bunkó h 1 smsel akarta elintézni :)


19F

2011. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sokkal egyszerűbb lenne, ha meggyőzően mondhatnám, hogy bunkó....akkor nem ezt érezném iránta, amit.

Biztos hogy nem hagytam ott semmit....erre nagyon figyeltem! Sőt, abban is biztos vagyok, hogy nincs harmadik személy....egyenlőre.

2011. júl. 11. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akadj le róla. Csak magadnak ártasz.
2011. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de két év együttélés után nem könnyű...főleg, hogy én még ugyanazt érzem.
2011. júl. 11. 11:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Sőt, én teljesen elzárkóztam, nem veszem fel a telefont, nem reagálok az sms-re, ő ettől függetlenül magán számról hív, hogy letagadható legyen....vicc.
2011. júl. 11. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de amíg gondolatban vele vagy, rá vársz, sóvárogsz, addig nem tudsz továbblépni. Kezdj tiszta lappal. Ő már rég tovább fog lépni, míg te otthon nyalogatod a sebeidet. Nem éri meg.
2011. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sexelni akar és nincs más?
2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!