Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmi bánatom van szerintetek segít a maszturbálás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy ha egy másik lányra maszturbálok segít e kicsit elfelejteni azt a lányt akibe szerelmes vagyok de szakított velem, vagy csak bűntudatom lesz tőle?
2011. júl. 11. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegény.. Hát nem tudom, velem fordítva van, én vagyok a lány, a barátom szakított velem, én még szerelmes vagyok, és nekem nem segít, mert nem sikerül nem rá gondolni. Mindenesetre próbáld meg, nem hiszem, hogy bűntudattal jár a dolog. :)
2011. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem segit, de ne legyen e miatt bűntudatod. F.
2011. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

segít jah...

mondjuk rajtam iylenkor ink az szokott, ohgy csinálok valami őrültséget..:XD de ne vegyél példát rólam...

Legutóbbi szerelmemet akkor sikerült lezárni teljesen magamba, mikor elmentem futni az éjszaka közepén és széthajtottam magam szó szerint, zokokva futottam, és minden bánatomat elfelejtettem közbe.

utána jobb lett...:D

2011. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első.Akár ismerkedhetnénk is. :P

Hátha úgy sikerül felejteni.

2011. júl. 11. 14:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem gondoltam komolyan.Egy lányra sem tudok ránézni most egy jó darabig az biztos.Szenvedek de nagyon. :(
2011. júl. 11. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
A futós kommentelőnek igaza van, mondjuk rajtam a zene segített :D ez a zene a Rammstein
2011. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!