Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik megtalálták TÉNYLEG az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megtalálták TÉNYLEG az Igazit, mesélnétek az életetekről, mindennapjaitokról? Milyen érveket hoztok fel, hogy a Nagy Ő-vel éltek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:54
 1/4 napietus ***** válasza:
100%

én nem hiszek abban, hogy van Nagy Ő. nekem a férjem a tökéletes, de ha vele nem találkozok soha, akkor másba szeretek bele, máshoz mentem volna hozzá, és arról a valakiről gondolnám ugyanezt :)


amúgy szerintem járni lehet sok mindenkivel, de azért házasságban már nem érdemes komoly dolgokban kompromisszumot kötni (mint pl. elviselhetetlen szokások, gyökeresen más stílusú életvitel, más jövőkép) csak azért, hogy valaki legyen, mert az ilyennek előbb-utóbb csúnya válás a vége. érdemes megvárni azt, akivel minden passzol. ahogy apám mondta: "ne ahhoz menjél, akivel tudnál együtt élni, ahhoz menj, aki nélkül nem tudnál."

2011. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a kérdés.

Bár párkapcsolatban élek, immáron 3 és féléve nem érzem azt, hogy ő a nagy "Ő".

Egyese hisznek benne, mások nem... én nem akarom magamban lerombolni ezt az "illúziót."

Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra!

2011. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira aktuális ez a kérdés

Soha nem voltam ilyen boldog, most költöztem össze vele és nekem Ő tökéletes.....

ebböl a nagy tökéletességböl késöbb a tisztelet és a szeretet lesz, de most...

kivül- belül tökéletes a párom számomra, és halálosan szeretem, ölnék érte ...

Reggel mellette kelni...leírhatatlan és ha én elöbb kelek, majdnem 2 óra alatt készülök el, mert annyira figyelek, hogy fel ne keltsem, hogy szinte a szekrény ajtó becsukása 5 perc, mindent 2x-er lassabban csinálok, majd ha megyek haza a tudat, hogy Ő már otthon van...rohanok haza...és...és meglátom minden rossz elmúlik, ez tényleg olyan mint a mesékben...de a lefekvés a kedvencem, mikor annak az embernek a karjaiban alszol el akiért bármit megtennél...leírhatatlan, és ha meglátok egy jó pasit az utcán, egyből a szerelmemre gondolok, hogy nála jobb nem létezik,mert Ő tökéletes !!

Iszonyú szerencsésnek érzem magam, és nagyon boldog vagyok,

Minden embernek kívánom ezt az érzést amit lassan már 2 hónapja érzek, mindennap !

2011. júl. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

02:33 vagyok

még csak 20 éves vagyok, de 10 év múlva neki szeretnék gyereket szülni, hozzá szeretnék feleségül menni,

és tudom ha bármi történne ,

szegénység vagy bármi és DURVÁN SZÓLVA a híd alatt élnénk én akkor is nagyon boldog lennék, és ezt érzem viszont, hogy Ő ugyan így érez mint én

2011. júl. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!