Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan megtalálták már a...

Sokan megtalálták már a középutat hogy bizonyos dolgokat le kell sz. Rni mással meg fontos foglalkozni, én nem találom (lent)? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sok embernek természetes ha lesz.r olyat amit sokan lesz.rnak ,nekem ez abszolút nem az ,csak azt tudom tenni hogy végiggondolom hogy az adott ember hogyan viselkedne az adott szituban és akkor én is úgy teszek. és úgy elfogadnak


például vegyük a köszönést. egy igazi menő csávó nem veszi túl komolyan ha valakinek nem köszön ,én meg nemtom hogy mikor köszönjek valakinek és mikor ne. ugye az a legrosszabb mikor nem köszön neked vissza vki.ezt szeretem inkább elkerülni így nem is köszönök oda.

ez egy rossz példa volt ,de talán értitek mire gondolok,velem számtalan hasonló eset történt de sajnos több most nem jut eszembe


szval én vagyok most fura vayg mindenki más?


ha arról van szó h ne görcsöljek semmin ,azt mondom hogy ez már úgy ahogy megy is,de mégis sokszor előjön ha nem figyelek rá. mások meg csuklóbol leszrnak mindent

18f


2011. aug. 31. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te legyél korrekt, aztán ha a másik hülye, megnyugodhatsz, hogy nem rajtad múlt.
2011. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nos.értem én .csak akkor ennyiből a suli 90% a olyan akit simán nevezhetek hülyének.

lehetek korrekt ,de ha az emberek a hülyeségre a primitívségre vágynak(lásd mennyien néznek ilyet h pl való világ) akkor hiába vagyok "jobb" náluk ha sz.rabbul érzem magam


és ezzel ne értsetek félre nem nagyképűzni akartam!

2011. aug. 31. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha az a menő a sulidban, hogy még köszönni sem képesek, akkor hülye mind a 90%.
2011. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!