Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs csajom szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs csajom szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy jóképű, vagány, értelmes 24 éves fiú kérdése... Szerintetek ? Kort is légyszi!
2011. júl. 11. 23:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
és hol ismerkedsz csajokkal? lehet h rossz helyen
2011. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

23.41 vagyok.De leírtad te magad hogy miért nincs barátnőd.

Mert van egy kis EGO-d,azt hiszed hogy te vagy a nagy macsó és mert nincs eszed...most leírtam sorba hogy mi jön a 3 szóból le amit írtál magadról.

2011. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ez vagyok én, de kérdésként nem tudok önéletrajzi regényt írni. csak azt akartam hangsúlyozni, hogy (nem is én) hanem általában az emberek körülöttem, mely tulajdonságaimat emelik ki, hogyan vélekednek rólam, ergo hogy megvan minden, amit egy lány első körben elvárhat egy fiútól, és ennek ellenére sincs csajom... De ennek semmi köze az egóhoz
2011. júl. 12. 00:03
 24/55 anonim ***** válasza:
jah csak ide még kell valami plusz is, nem elég az h jól nézel ki, már ha tényleg igaz...
2011. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Ismerkedni, általában ahol épp adódik, utca, strand, buli, kávézó, munkahely, tánc, sport és még sorolhatnám...
2011. júl. 12. 00:05
 26/55 A kérdező kommentje:
Igaznak, igaz... DE... nyilván első körben ez a fontos... hogy a kémia meglegyen... sajnos azonban... addig nem nagyon jutok el , hogy azt a pluszt megmutassam, pedig akad belőle bőven...
2011. júl. 12. 00:07
 27/55 anonim ***** válasza:
itt a plusz alatt egy kisugárzás nevű fogalomra gondoltam amit nem lehet magyarázni. az rögtön kiderül vagy van vagy nincs
2011. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
De ha 2 szót nem tudok szólni, mert le vagyok koptatva, akkor miből derülne ki ?
2011. júl. 12. 00:11
 29/55 anonim ***** válasza:
ezek szerint nincs :(
2011. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

"olyan 50-50%-os arányban"

Hülyeség ... ezért nincs csajod: naiv vagy ... le kell venni a lényeget.


"pénz kell, mindegyik szereti a pénzt"

Hülyeség ... bármelyik csajt meg lehet kapni lóvé nélkül ... a pénz csak akkor kell, ha valami mást kompenzálni akarsz vele ...


"addig nem jutok el, hogy megmutassam nekik a bankkártya egyenlegét"

Valószínűleg itt szúrod el. Nem arra kellene hajtani egy ismerkedés során, hogy bankszámla egyenleget mutogass a randi közepén ... "rosszul csinálod"


"megvan minden, amit egy lány első körben elvárhat egy fiútól"

Te a nagy tapasztalatoddal, honnan tudod, hogy mit vár el egy lány? HA olyan tapasztalt lennél nem ide fordulnál ilyen kérdésekkel ... szóval, hogy konstruktív s legyek: másra kellene helyezni a hangsúlyt :-P


"ha 2 szót nem tudok szólni, mert le vagyok koptatva"

Megválaszoltad ... :-P :-D

Ha tudsz 2 szót szólni nem vagy lekoptatva ...

2011. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!