Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nemtudok aludni ha nincs csajom?

Figyelt kérdés
amikor van barátnőm akkor napi 7-9 órát alszok de 7et biztos. ha nincs senkim akkor 2.5-4órát tudok maximum.
2010. aug. 9. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fáraszt le a szex.. logikus
2010. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nemcsak akkor alszok sokat ha dugtunk. és szex így is van rendszeresen csak kapcsolat nincs.
2010. aug. 9. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem függ össze...

max annyiban h lehet megnyugtat h fekszik melletted vki..

2010. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem van benned egy fajta kisebbségi érzet amiatt, hogy nincs barátnőd és emiatt feszült vagy. Ne foglalkozz azzal, hogy nincs senkit csak éld az életed és akkor az alvás is jobban megy majd;)
2010. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de azt furcsálom hogy elég is a napi páróra alvás. az utóbbi 4 nap alatt 6 órát aludtam összesen. és nemvagyok álmos-fáradt. pedig napi 14-15órát dolgozok.

az orvos aztmondta hogy addig ne foglalkozzak vele amíg nemvagyok fáradt vagy nincs valami tünete a kevésalvásnak.

de csak nemnormális ez így!

2010. aug. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!