Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biszexuális vagyok. De imádom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok. De imádom a páromat, már 2éve, ám erről beszélni még nem mertem neki. Ti mit szólnátok, ha a párotok ezt közölné veletek? Egyáltalán el mondjam neki?

Figyelt kérdés
N/22
2011. júl. 12. 17:26
 1/6 skarma ***** válasza:
Szerintem ezt még az elején közölnöd kellett volna vele. Két éven keresztül titkolóztál, hazudtál?
2011. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát már voltál nővel is? Ugyanúgy élvezted mint pasival? Szerelembe esnél egy nővel?

Csak akkor vagy biszex ha ezekre igennel válaszoltál.

2011. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem mondd. ha nő vagy, még lehet örülni is fog neki:D
2011. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
párod nő és te is. és nem jött rá h biszex vagy? az már karrier : DdDdDDD
2011. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mertem neki elmondani az elején, gondoltam majd ha teljessen megszeret..Aztán mióta vele vagyok, már csak ő érdekel..Szégyenlem hogy ez vagyok, de ez jutott..Természetessen a párom FÉRFI.Nem hazudtam elötte,nem érdekel senki más mellette..Mielőtt megismertem voltam nővel, és élveztem is.Szerelembe nem esnék, mert szégyenlem... Köszönöm a válaszokat..még nem tudom hogy elmondjam e neki,..
2011. júl. 12. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Hasonló a szitu, bár nem teljesen:

Én elmondtam, bár nővel még sosem voltam, viszont mindig nőbe voltam/vagyok/leszek szerelmes. Szeretem a hapsim, de úgy volt korrekt, hogy elmondtam, hogy én spec nem tudok belé szerelmes lenni.Azt válaszolta ezek csak ábrándok, őt nem idegesíti a dolog.Sőt néha meg is kérdezi, hogy mi van az épp aktuális nővel, akiért oda-vissza vagyok, beszélgetünk róla. Amíg a szex működik köztünk, addig nem bánja ki jár a fejemben szerintem.

Azt mondta, ha lesz lehetőségem nővel kipróbálni, akkor nyugodtan. Jó fej pasim van, már 8 éve élek vele és már az első év után elmondtam a helyzetet.

2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!