Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok kicsit intenzívebb sminkelésre buzdítana, ösztönözne? Megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Belső tulajdonságai tetszenek. Külsőre sem rossz, pl. tetszik az alakja. Viszont szeretném, ha az arcát kicsit bátrabban, határozottabban, gyakrabban sminkelné. Nem csúnya az arca, de sajnos nem is a legszebb (és ezt Ő is tudja, elismeri). Persze én nem akarom Őt megsérteni.

Gyengén, visszafogottan használja néha a sminket. Én szeretném azt elérni, ha ezt gyakrabban és bátrabban tenné meg: kicsivel több arcpirosító (mert elég hófehér - sápadtas az arca) és szeretném, ha a szemét sokkal jobban kiemelné, mert az úgy nagyon szép lenne. Ha ezt megtenné, biztos még jobban vonzana. Persze, ez nem végletet jelent, nem 50 kg sminket kérek tőle, csak azt, hogy olyan arany középutasan sminkeljen.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt kérné? Elfogadnátok, megtennétek a kedvéért vagy megsértődnétek? (Amúgy szeretjük egymást, csak ebben még nem nagyon sikerült dűlőre jutni.)

Amúgy mondtam neki, hogy ezt nem vegye sértésnek. Nem csak a csúnya lányoknak "kell" sminkelni magukat, hanem a szépeknek is. Hiszen a sminkkel ki lehet emelni azt, ami szép és el lehet fedni azt, ami nem annyira szép. Tehát nem azáért kellene sminkelni jobban mert csúnya vagy mert nem elég szép, hanem azért, hogy MÉG SZEBB legyen! Ugye, ez nem bántó / sértő a részemről?

Ti mit szólnátok, ha a párotok kedvesen erre kérne? Már vettem is neki ajándékba sminkkészletet (1-2 éve már egy pár vagyunk.)


2011. nov. 7. 23:37
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
100%

én bzinak nézném azt a pasit, aki sminktanácsokat osztogat :D bocs, de elsőre ez ugrott be...amúgy sztem annyi, hogy mikor pl. alkalomra jobban kisminkeli magát, akkor dícsérd meg, hogy ez milyen jól áll neki. de azt tudnod kell, hogy ha valaki napi szinten vakolja a képét, annak hamarabb és csúnyábban fog öregedni a bőre.


29/n

2011. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha b... lennék, nem lányokkal, illetve a barátnőm szépségével foglalkoznék. A hideg is kiráz ettől. Egy fiúnak nem tetszhet egy szépen kiemelt szem? Mert gondolom, a lányok sem más lányok miatt sminkelik magukat. Vagy nekik akarnak tetszeni? :-)
2011. nov. 7. 23:50
 3/17 napietus ***** válasza:
100%
nem, és nem is szó szerint értettem, csak ez olyan hatást kelt, mivel a pasik nem szokták ezt észrevenni, illetve pláne nem szokták így megfigyelni.
2011. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, és a másik. Én azt szeretem, ha kiengedve hordja a haját. Ő meg gyakran inkább összefogja. De miért??? Amikor kiengedve sokkal szebb!
2011. nov. 7. 23:51
 5/17 napietus ***** válasza:
100%
nekem is hosszú hajam van, hétköznap kényelmesebb összefogni, biztos ezért. az én férjemnek meg az tetszik ha be van fonva (mondjuk az én arcomhoz az is áll jobban), mondjuk hetente egyszer-kétszer be is fonom, de többször nem, hogy nehogy törjön. ő meg a kiengedett hajat nem szereti, emiatt (meg kényelmi okokból is) nem is igazán hordom kibontva.
2011. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

én örülnék neki, h van véleménye, és elmondja, meg h a szépet keresi bennem, és még képes is meglátni a hogyanját....

21/L

2011. nov. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát én tutira megsértődnék, vagy nem is tudom, inkább eltöprengenék, hogy akkor valóban egymáshoz illünk-e. Az, akibe szerelmes vagy, és nem csak tetszésből jársz vele akkor is tetszik, ha reggel fölkel melletted, sápadtan, püffedt arccal, véreres szemekkel, és ott is csak arra tudsz gondolni, milyen szerencsés vagy, nem pedig azon, mi módon lehetne feljavítani.
2011. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát én is megsértődnék... bár én sminkelem magam és sok sminket teszek fel,mielőtt még valaki lek.rvázna... így érzem jól magam sminkkel.
2011. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes a legtöbb pasi utálja a vakolatot nyalogatni.

Tök mű lesz a nő arca.Ez csak a kozmetikai cégek kitűnő üzlete.

A természetes arcbőr szép és nem egy a pólusait teletömködő cirkuszi bohóc. Egy kis szemhéj színezés vagy szempilla spirál max ennyi.

Ha így természetes valójában nem tetszik nem is szereted igazán. Sőt a megjegyzéseidből ki is tűnik. Keress egy cicoma nőt aki ha lemossa a festékeit, megmutatja az igazi kinézetét. Ezért gondolom te éjjel, nappal vakolatb

2011. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Vakolatban járatnád:))) lemaradt.
2011. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!