Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milehet a baj? Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milehet a baj? Lent)

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég vagyunk együtt 4 hónapja...

Ugyérzem valami nemstimmel nagyon és nemtudom h mi...de nagyon zavar...s tényleg hihetetlen de nemtudom hogy mi..

feltettem a szakitás gyanuját neki és nagyon felkapta a vizet és indokot kér hnap reggelre...

és nemtudom mit mondjak...

Szerintetek milehet?


2011. júl. 12. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
->kicsi a farkad szivem :S :DDD
2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 4 hónap után felhozod a szakítást, akkor így jársz xD

talán ha nem emlegetnél ilyet, akkor szép, hosszú kapcsolatod lenne, de gondolom, te is csak egy kis csitri vagy, akinek ez már a 100valahányadik pasija

2011. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem is ismertek szóval ilyet ne tegyetek fel és nemhiszem h idősebbek vagytok nálam ...

Ha meg lehet akkor felnőtt korúak válaszát várom

2011. júl. 12. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek a válaszolók, hogy ez alapján csitriznek! Mi sem tudhatjuk, hogy mi a probléma, ha te sem, illetve a kérdés alatti információkból lehetetlen tanácsot adni. Kérdezd meg tőle, hogy van e valami gondja. Valamit csak észrevettél, hogy így érzed, nem? Szexuális probléma, vagy egyszerűen a társasága nem stimmel? Úgy érzed titkol valamit? Mi az amitől félsz? Lehet, hogy valójában szakítani szeretnél, de egyszerűen nem találsz rá magyarázatot?
2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most igy egy kicsit végig gondoltam mindent és néha van olyan érzésem hogy nem úg érzez irántam mint én iránta de erre nem fordítottam figyelmet és lehet hogy ez lehet de ebben azabaj nem vayok biztos :/
2011. júl. 12. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem akasz rá figyelmet fordítani, ezért akarsz szakítani vele. Ő ragaszkodik, neked bejön az, hogy ragszkodik valaki hozzád, aki nem is olyan rossz, de nem is az igazi. Az biztos, hogy szüneteltetni érdemes a dolgot, illetve halogatni, aztán elfelejtődik a dolog vagy nem. Az a furcsa, hogy nem azt írtad, hogy te nem kapsz figyelmet, hanem azt, hogy te nem adsz! Akkor meg legyél korrekt a gyerekkel! Szakíts szépen, ha azt szeretnél! Próbáljunk meg néha őszintének lenni. Ami nem könnyű!
2011. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm egy korrekt egyenes és normális válasz végre!

Már elmondtam neki h milehet a baj és megbeszéltük a dolgokat de az utolsó két válaszoló sokat segített!Köszönöm!

2011. júl. 14. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!