Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok h milehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok h milehet a baj velem?

Figyelt kérdés

szóval én egy normális csajnak tartom magam.. elég népszerű vagyok.. sok az ismerősöm az új emberek érdeklődessel fogadnak.vann néhány igazán jó barátom és mindenkivel jól kijövök... mindenkivel kedves vagyok és ezt általában viszonozzák is. sok srác megfordul utánam és pozitív visszajelzéseket kapok minden téren...

de mégis valami hiányzik. általában komolytalan fiúkkal akadok össze akiknek barátnő csak néhány hétre kell.. nemtudom mit csináljak h találjak valaki érettebbet. hosszútávra mert ezekből elegem van...


2010. dec. 26. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
írj privit!
2010. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért vonzod magadhoz az ilyen embereket mert csak azokat engeded közel akik elkezdik csapni neked a szelet valami partin. Általában a menőnek tűnő kissrácok akik nem tudnak hosszú távon mit kezdeni egy másik emberi lénnyel.


Mármint népszerű lány vagy kinézed magadank a népszerű szépfiút, vagy ő néz ki magának téged. Mert úgy gondolja jól mutattok egymás mellett (vagy te gondolod úgy). Aztán persze nem működik miután jön az a szakasza a kapcsolatnak ahol ennél már több számít.


De igazából semmit nem tudok rólad vagy a választásaidról, úgyhogy ne haragudj a fentiekért.

Vizsgáld meg miért választottad azt a komolytalan alakot akit választottál, lehet csak egy rossz fogás volt, nézd meg a többieket is mi az a tulajdonság ami miatt választottad. Ha ilyenek jönnek ki hogy mert magas, szőke, kisportolt stb. hülyeség akkor megvan a hiba. Te sem veszed komolyan mit vársz hát tőle?

Ha azért választottad mert úgy nyomult te meg nagyon kapcsolatot akartál az se jobb. Ennek a vége általában az hogy valamelyik fél rosszul jár.

Ha bizonyos belső értékek is voltak akkor lehet csak szimplán rossz partnert fogtál ki, akivel nem illettetek egymáshoz. Van ez így, ne add fel!


Hosszú távú kapcsolat idővel jön meg és az ágyon meg a bulikon kívül sok minden másban sem árt ha partnerek vagytok. Lehet már régóta ott van melletted csak eddig nem vetted férfiszámba mert nem tűnik tökéletesnek amúgy...

2010. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hány éves vagy, de az én korosztályom (20körül) jelentős részének csak dugásra kell a barátnő, aki "rendes", azon pedig általában keresztülnéznek, nem népszerűek így nehéz rátalálni ilyenekre. Azért kitartás, sok szerencsét. ;)
2010. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
háát 16 vagyok és lehet h fura a koromban h így gondolkodok de nincs kedvem a szépfiúkhoz akiknek csak arra kell a csaj h megdugják aztán néhány hét után dobják. és egyesek nagyon eltudják játszani h mennyire aranyosak meg kedvesek...
2010. dec. 26. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Jól gondolkozol. Jó látni, hogy vannak még ilyen lányok. Ne keseredj el, még fiatal vagy, hidd el Te is ráakadsz majd a párodra, aki önmagadért szeret.
2010. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy csak egy ideig gondolkozol így... Aztán megint visszamész az idiótákhoz és magad sem érted miért... női ösztönök, ezért...
2010. dec. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A "tanács" amit keresel az a szerelem kéne hogy legyen.

Mindig hallgass a szívedre. Jelezni fog, ha eljött az igazi. Addig meg bírd ki. :)


Ha minden ember felé egyenesen jelzed az érzéseidet, ők sincsenek megtévesztve, az szerintem lehet egy jó stratégia. Vissza fogod kapni a jelzéseket... Nem pedig az hogy kategórizálod az embereket szép/komoly formában, mert nem biztos hogy ezt igy lehet.

2010. dec. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az rendben van, h a szépfiúkhoz nincs kedved, csak az a baj, h a csúnyákat meg nem veszed észre.
2010. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szerencsém van,párom 22 lesz,én 23 vagyok.3 éve vagyunk együtt,és ebből is látszik,hogy nem csak 1 dologra kellek neki.És még jól is néz ki,okos,humoros,romantikus...:) De az igaz,hogy nagyon gyerekesek tudnak lenni a 20 körüli pasik...Ne aggódj,valahol vár rád,megtalálod,vagy ő téged.:)
2010. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen találtam rá életem első olyan barátjára, aki külsőleg szépfiú, kaszanova, nagymenő, minden, amit csak el tudsz képzelni róla. Viszont ahogy megismertem - azért, mert meg tudtam ismerni, mert nem az derült ki róla pár nap/hét után, hogy csak meg akar bäszni -, rájöttem, hogy a belső tulajdonságai a gyökeres ellentétei a külsejének. Szégyenlős, kicsit félénk is, de erős akaratú, szeretetre éhes, őszinte érzésű gyerek. 18 éves. A korombeli egyetemista fiúkról az a tapasztalatom, hogy szex, buli, pia, szex, buli, pia... Nem kellene általánosítanom, ez igaz, de ez az én véleményem (pedig elég sok egyetemista srácot ismerek, akik kavarni akartak velem). Szóval pusztán a véletlen műve. Nekem is csak szerencsém volt, lehetett volna a mostani barátom is olyan nőfaló, akinek csak arra kellenek a lányok, a külseje megvan hozzá. És mégis én vagyok az első komoly barátnője.
2010. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!