Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonhatnám magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonhatnám magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, itt lakik 1 utcával arrébb... 2-3 éve ismerem, és 2011 januárban jöttem rá, hogy én teljesen belezúgtam.

Ő is ismer engem, szerintem számíthatnék is rá, bár még nem kértem tőle semmit. Születésnapján adtam neki egy I Love Milka csokit, de nem reagált. Facebook-on ismerősöm, az e-mail címe is megvan, írni szeretnék neki, csak nem tudom, mit.

Olyasvalamit, amivel gyengéden tudtára adhatom hogy tetszik nekem, és nem üldözöm vele el.


Akivel történt már hasonló, írhat, fiú-lány, mindegy, csak értelmes válaszokat szeretnék kapni. Köszönöm!


2011. júl. 12. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ha fenn van chaten csak írj rá, aztán dumálgassatok majd MSN..



lájkold a képeit, bökd meg..:)

2011. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Jacker válasza:
Hát figyelj ép egy ismerősöm is ebben a cipőben van. =)Ugyan azt tanácsolhatom neked is mint neki. Írj rá találj ki valami témát amiről eltudtok beszélgetni, kérdezd meg tőle mondjuk, hogy mit gondol rólad....stb aztán a végén intézd úgy hogy meg tudd kérdezni hogy tetszel-e neki ;) ^^
2011. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hasznosak voltak a válaszok, megy a zöld kezecske.


Azért még várok válaszokat! :)

2011. júl. 13. 01:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne legyél nagyon nyomulós,mert azt nemszeretik a fiúk,de először,mielőtt kiterítenéd a lapjaidat,inkább tudd meg,hogy tetszel-e neki.Lehet,ha ráírnál facebook chat-en,beszélgetnétek,és megkérdeznéd tőle,hogy nem talizhatnátok-e,az jólenne.;)És utánnamár előben letudod venni,hogy tetszel-e neki.:)) sok sikert.;) (yn)
2011. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszodat, csak az a baj, hogy még sosem volt fent chaten. Biztosan úgy állította be, hogy ki legyen jelentkezve :(


De azért köszönöm! Megy a zöld kezecske!

2011. júl. 19. 18:34
 6/16 anonim ***** válasza:

velem volt hasonló :) először üziben beszélgettünk, aztán találkoztunk és összebarátkoztunk. bevallottam h odáig vagyok érte, azt mondta: csak barátok lehetünk ez volt 2 hónapja :) tegnap randiztunk, elég jól sikerült

szal bármi történjék is:ne add fel! :)

2011. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18:26 vagyok,akkor ha van közös haverjaitok,akkor legyél velük,és előbb vagy utóbb találkozni fogtok,és ott élőben minden kiderül.:)
2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Cintányérozz egykerű biciklin körbe-körbe majd énekeld a Big in Japan c. számot. Biztos észrevesz.
2011. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 azvagyokigen válasza:
az utolsó kommentelővel értek értek egyet! fuck yeah-n találkozunk xD
2011. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írj neki üzit, hogy pl unatkozol és nem lenne-e kedve valamit csinálni. Akkor találkozhattok, és ha tetszel neki, azt úgyis a tudtodra fogja adni, csak hagyd meg neki a kezdeményezés lehetőségét, meg ne tálald fel magad rögtön úgy, hogy tetszik neked, mert az úgy nem túl érdekes. Szóval barátilag keresd a társaságát aztán majd a többi alakul. A milkacsoki tuti jó pont volt, de ez egy kis figyelmesség, szóval erre nem is várhatsz semmi reakciót, hiszen az ember megszokta, hogy szokott kapni csokit a szülinapjára. De milkacsokival indítani nem rossz, az mindenképpen pozitív benyomást kelt :)
2011. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!