Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonhatnám magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Művészeti suliban (nem rendes suli, csak délutáni) van egy irtó helyes fiatal tanár srác (24 éves), aki nagyon bejön nekem. Én 18 éves vagyok, és oda járok énekelni heti többször is. Mindig találkozunk a folyosón, beszélgetünk, most már msn-en is néha-néha, de semmi több. Most szakított a bnőjével. Nem tudom, mit csináljak, h észrevegye, többet szeretnék a pár szavas beszélgetéseknél. Jah és ugye ő ott tanár. Én pedig diák. Mondjuk engem nem tanít... de akkor is. Vmi ötlet?
2010. nov. 21. 20:46
 1/6 gábor69 válasza:
Már beszélgettek a folyosón és MSN-en??? Az tök jó ! Ez már az első lépés !Több a semminél. Ő azért visszafogott , mert a tanárod . Valahogy érztesd vele , vagy egyszerüen mondd meg neki "négyszemközt" (pl. MSN.), hogy vonzodsz hozzá ... Adj neki lehetőséget a hóditásra . De nagyon fontos , hogy a diszkréciódrol biztositsd őt . Mert mégiscsak a tanárod és a suliban ebböl semmi ne tudodjon ki.
2010. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gábor69 válasza:
..jut eszembe: nyomozd ki merre jár , amikor nem a suliban van . Ott majd "véletlenül" összefutsz vele.
2010. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen beszélgetünk... de olyan fura. Azt érzem, h ő semmit sem akar tőlem. Viszont néha meg mintha talán mégis...
2010. nov. 22. 22:38
 4/6 gábor69 válasza:
...érdekes. Lehet , hogy még szereti a volt barátnőjét , ill. még nincs túl a szakitáson? ..
2010. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított. És úgy veszem észre, h azon túl van! (elég sokat beszéltünk róla)
2010. nov. 23. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
add a tudtara oszinten hogy tobbet akarsz. utana minden kiderul. 18 f
2010. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!