Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan dolog, amit utaltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, amit utaltok a parotokban, legyen az kulso vagy belso tulajdonsag?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha tejet iszik allandoan pukizik ( nagyot es budoset ), de ennek ellenere issza... Ha valamit megvaltoztathatnek rajta ez lenne.
2009. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

a barátnőmbe azt nem szerettem hogy nem volt velem őszinte nagyon nagy kamugép volt és képes voltam egy évet nekiadni túl későn vettem észre hogy mekkora nagy f*sz voltam...nekem a legfontosabb hogy őszinte legyen velem az akit szeretek a többi nem lényeg...


24/F

2009. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Lusta az ágyban...Legtöbbször nekem kell dolgoznom...Az élet más területein is lusta sajna. Meg hogy él-hal a haverokért, számítógépes játékokért...sajna jobban, mint értem...
2009. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
túúlságosan sokat akar "szerepelni"... fontos neki h középpontban legyen :) de ez már sokat javult.. kezdi megérteni, h ha halkabb, és nem olyan "erőszakos" akkor is figyelnek rá a többiek :)
2009. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindenért feszült és persze ezt én sínylem meg főleg... Én úgy kerülöm a veszekedést, mint macska a forró kását. De ő (legalábbis úgy érzem) próbálja kiprovokálni belőlem. Néha sikerül is, sajnos. De amikor nem ideges, akkor minden tökéletes.
2009. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

külsőben: van egy idióta kockás rocker nadrágja, amiben teljesen elveszik (amúgyis vékony), hát hiába mondom neki milyen röhejes benne azért is hordja :)

belső: túl nagy célokat tűz ki maga elé, ami nem lenne nagy baj, ha nem felejtené el az összes többi célját (vagy az én véleményem), amíg el nem éri azt a lehetetlent. és ezen van a hangsúly: h el NEM éri :(

2009. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

hmm...olvasom a válaszokat és elszomoritó:(

én semmit nem változtanék emg a páromon mert én igy szerettem bele.kezdettől fogva magunkat adtuk igy nem ért meglepetés.nem mondom,hogy tökéletesek vagyunk de szeretjük a másik hibáit is és egyáltalán nem akarok rajta csak egy szőrszálat sem megváltoztatni.igaz ha rájön akkor Ő is böfög vagy pukizik egyet,de nem társaságba és tudja is,hogy hol a határ.szerintem ez tök természetes.

itt emg ovlasom,hogy tejet iszik és pukizik...arra még nem gondoltál,hogy mennyire jol eshet neki egy pohár hideg tej?

a másik: mért baj az ha vannak céljai a barátodnak?ahelyett, hogy támogatnád éps segitenéd mindenben nem hiszel benne.

és akiknek oylan problémájuk van ,hogy nem elég fontosak a barátjuknak akkor mért vannak mégis vele?mért nem keresnek jobbat?ez az én véleményem,a témához is tartozik... de aki akar pontozzon csak le:D

18/L

2009. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
*bocsi a helyesírási hibákért gyorsan írtam:P
2009. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
előzőnek: egyáltalán nem baj h céljai vannak. engem az idegesít h megbeszéltük h nyáron 2-3 helyre is elmegyünk nyaralni, így majdnem 2 hetet kettesben tölthetünk. erre tegnap kitalálta h jön volt fesztiválra egy angol együttes (még csak nem is a kedvencei közé tartozik!) és ő arra mindenképp el akar menni. na most az ország másik végében lakunk, az összes (utazás, szállás, kaja, belépő) 60ezer forintba kerülne. mi a feléből akartunk elmenni nyaralni. de most persze ez a nagy "cél" és akkor megyünk utána, le van szarva h elterveztük h együtt is elmenjünk valahova, aztán majd az ucsó héten rájön h ez mégse olyan jó ötlet és teljesen le lesz törve :( nem akarom megváltoztatni csak 1. szeretném megóvni a hirtelen fellángolás utána csalódástól 2. szarul esik h egy koncertért szelektált engem a nyarából :(
2009. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon aranyos, amit az elozo hozzaszolo irt ! Valojaban igy kene lennie, de nem mindegy , hogy az ember 18 eves vagy 28. Sokminden valtozik az evek soran,hidd el. A szerelem pedig sajnos eleg hamar elmulik es marad a valosag. Amikor en megismertem a paromat es egyutt voltunk majd osszekoltoztunk.100%-ig allithatom neked,hogy nem csinalt ilyeneket,mint most.O is pukizik,ami termeszetes dolog,csak az nem , hogy hogyan es mikor.Most mar tarsasagban is elengedi magat es nem csak en lettem tole rosszul.Ilyenkor nekem eg a fejem es iszonyatosan szegyellem magam.Na azert ez nem arrol szol,hogy mindent turni kene, mert hu de nagyon szeretem.Szerintem mindenkinek tudnia kell,hogy hol a hatar! Sajnos neki ez az ido elmult... es nem ez az egyetlen amiben ilyen.Eljon segiteni neki egy haverja (pl.butorepitesnel) es o csak ul a foldon es nezi ,hogy hogyan csinalja a baratja! Meg amikor szolok neki sem allna fel es fogan meg valamit !!! Azert szerintem ez tulmegy mindenen ! Segitseget ker es meg o az aki nem csinal semmit , holott meg egyedul is meglehet csinalni !
2009. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!