Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíztok a párotokban mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíztok a párotokban mindig, minden körülmények közt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

igen. egyértelmű..

ha esetleg előfordulna olyan, hogy egyedül megy bulizni, van bennem egy tartás, de nem miatta hanem a sok hülye p*csa miatt, akik esetleg rámásznának. de ennyi.

amugy maximálisan mindig, minden körülmények közt megbízom benne, és forditva is így van. amig nem adunk okot az ellenkezőjére, sztem nincs para. :)

17/L

2011. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
mindig minden körülmények közt?
2011. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Ez az egésznek a lényege, nem?
2011. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze. Számíthatok rá és bízhatok benne minden körülmények között.

Visszakérdezek: szerinted bizalom nélkül van párkapcsolat? (ez a lelke)

2011. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez elengedhetetlen egy normális párkapcsolatban, de sosem agyaltok azon, hogy tényleg megbízhattok-e benne, vagy csak naivak vagytok? (Ezt nem sértésnek szánom, tényleg érdekel!)
2011. júl. 20. 21:39
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Amióta együtt vagyunk bebizonyította, hogy szeret s mindig mellettem állt/áll. Nem volt könnyű pár hónappal ezelőtt. De talpra sikerül állnunk, s egymásra tudunk számítani.

Amúgy nem gondolkozom ilyenekben, hogy naív lennék.

Ha esetleg a megcsalás részére gondolsz, abban mind a két félnek része van, s vigyázni kell erre a törékeny dolgora, ami köztetek van. Erősnek erős, mert sokat kibír, de egy rossz döntés miatt darabokra törhet.

2011. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 napietus ***** válasza:
100%
igen, benne is és a saját emberismeretemben is, ami még soha nem csapott be sem kapcsolati sem egyéb téren. ha nem bíznék benne, nem mentem volna hozzá. meg amúgy is úgy vagyok vele, hogy még mindig jobb 1X csalódni, mint az egész életet gyanakvással leélni. de mint írtam, engem nem könnyű megvezetni, kiszúrom az olyanokat, és ennek tudatában megyek bele vagy nem megyek bele velük bármibe is. volt, hogy belementem, pedig tudtam, hogy csalni fog, de úgy voltam vele, amíg az igazit keresem, eltölthetem kellemesen az időt mással is :D szóval ennyi, mindenkit a maga helyén kell kezelni.
2011. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy féltékeny korszakom is, de aztán egy olyan szöveggel nyűgözött le, ami csak a szívéből szólhatott. Már rengetegszer bizonyította, hogy szeret és hűséges hozzám, sőt magától mondja, hogy már senki mást nem tudna meg sem csókolni...és ami fontosabb:őszinte hozzám.
2011. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
32%
Nőnek csak akkor, ha ló legel a sírján! :D:D:D
2011. júl. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!