Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég lett vége a két éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett vége a két éves kapcsolatomnak és most úgy érzem hogy soha többet nem lesz senkim. Ez normális? Más is érzett így már? ( Volt párom már nem szeretem)

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem normális.


Nem érzett így senki rajtad kívül.

2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem kb. 2 hónapja ért véget egy két éves kapcsolat, én is ezt éreztem. Ma már jobban érzem magam, mint valaha, ami elég meglepő :)

Szóval ne félj, el fog múlni!

2011. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem NAGYON sokan így éreznek. Ha meg ő volt az első, akkor főképp.. aztán rájön az ember, hogy mindig van tovább :P
2011. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen.

Fiatal vagy(gondolom :) ),előtted az élet,pasi meg rengeteg van.Miért ne lenne kapcsolatod?Lehet,hogy nagyon sokan fognak még jönni-menni az életedben,mire megtalálod az igazit.

2011. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok az igaz és ilyen hosszú kapcsolatom nem volt még, és nem tudom miért de a szakítás óta folyamatosan ilyen érzésem van.
2011. júl. 13. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is... :( tegnap szakított velem a szerelmem több, mint 5 év után. Éreztük, hogy előbb-utóbb ez lesz, de nagyon fáj, bármit megtennék, hogy újrakezdjük-folytassuk.

Nekem is azt mondják, az idő mindent megold, de az elején ezt nehéz elhinni.

2011. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális amit érzel és nem is korfüggő. Nekem 4 év után lett vége a kapcsolatomnak, és utána kb egy évig éreztem így, hogy nem igazán tudnék mást szeretni.

Ez a szakítás velejárója, most egyelőre nem is kell, hogy legyen valakid, a legjobb, ha most kicsit magaddal foglalkozol, feldolgozod az előző kapcsolatodat és a szakítást. Aztán szépen lassan majd azt veszed észre hogy már egyre jobb, már nem mennél vissza hozzá, inkább jobb egyedül, majd egy idő után elkezdesz vágyni az új szerelemre. Így megy ez.

2011. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!