Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódóbb, csendes, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb, csendes, vagy vicces, laza lányok?

Figyelt kérdés
légyszi kort is írjatok:)
2011. júl. 14. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a kettö közt


87\N

2011. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kinek a pap kinek a papné.

23/L

2011. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 pofon ***** válasza:
Ez a kérdés akkara akar célozni, hogy kinem milyen lányok tetszenek inkább?Mert ha igen, akkor inkább a vicces,laza,de kiváncsi szoktam lenni,ha találkozok egy lánnyal aki csendes hogy miért olyan visszahúzódó.Tehát ez relatív...
2011. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom a visszafogottabb lányokkal, ha amúgy nyitott és lehet vele dumálni mindenféléről. Ha úgy kell kihúzni belőle minden szót, az már kicsit hervasztó.
2011. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Visszahúzódóbb, csendes lányok általában v mi lelki betegségben szenvednek,és kár rájuk az idöt pocsékolni..Nem fogod tudni megszeliditeni őket!
2011. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a visszahúzódó lányok nem lehetnek viccesek..?:D
2011. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se érzem ezt ellentétesnek :) én pl ha barátnőimmel beszélgetek, akkor általában hallgatom őket, én meg csendben vagyok, csak néha mondok valami poént, ha olyat mesél barátnőm :) Bartáommal inkább meg tudom beszélni a dolgokat, és vele sokat is hülyéskedünk.
2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

önzetlenek, szeretetre méltók, őszinték, hűségesek, társaságban jól oldódjon......

18/L

2011. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aki az előzőt írta.....egy csaj ne legyen szerintem laza....mert ha laza akkor az általában benne van mindenben...ocsmány dolog ha egy nő segg részegre issza magát....az is pocsék dolog ha egy csaj 10 fiú társaságában van egy maga....egy nő legyen inteligens...szavahihető és főképp NE laza...inkább komoly legyen, mert sok mindent elárul róla ha egy csaj laza.......
2011. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó, csendes ;)

21/f

2011. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!