Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában vicces, beszólogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában vicces, beszólogatós, vagány fiúknak tetszem meg, de én meg csendes, visszahúzódó lány vagyok, ez zavarja az ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi vaaan?
2011. máj. 31. 19:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Van amúgy igazság abban, amit mond.
2011. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért kell mindig ezt olvasnom,hogy na ő csak annyit akar,szeretni nem képes?
2011. máj. 31. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Arról beszélt, hogy az olyan "rosszfiúk" általában csak azt akarják. Láthatóan te is félreértetted, meg a moderátor is, aki kitörölte.
2011. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha,érdekes.De ennek a fiúnak a barátai meg hosszú párkapcsolatban vannak(egy és három év),és hasonló a stílusuk.Akkor meg?
2011. máj. 31. 19:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Na szóval van éppen egy konkrét fiú is,bár a kérdést nem így tettem fel.
2011. máj. 31. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit kusza. Te tetszettél meg őneki vagy ő teneked? Esetleg a dolog kölcsönös?


Elkezdeni mindenképp érdemes, kár lenne előítéletek miatt kihagyni. Ha valami rosszul megy, bármikor ki lehet szállni.

2011. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én tetszettem meg neki!
2011. máj. 31. 20:17
 9/10 Dottorre ***** válasza:

Az, hogy te tetszel valakinek, alapvetően nem feltétlen kell azt jelentenie, hogy neked is tetszik ő. Csak azért, hogy legyen valakid, semmiképp sem szabad járni egy ilyen sráccal. Én is ilyen "rosszfiú" voltam anno, 4-5 éve, az ilyen srácoknak 20-on túl nő csak be a fejük lágya. Addig csak akkor gyere össze a sráccal, ha képes lennél elfogadni, hogy csak időszakokra kellesz majd neki.

Egyébként pedig nem tudom miért, de én is mindig odavoltam a csendes kis visszahúzódó, esetleg szemüveges, szeplős lányokért... talán ez az ártatlanság jelképe, amit elég sok férfiember szeret. Van aki a visszafogottságot szereti egy nőben (belül vágyik egy olyan nőre aki megfékezi az ő vad mivoltát) , van aki a vad ... "k*rva" stílustól őrül meg. Szerintem ezzel nincs is semmi gond evvel. Te csak azt találd ki, hogy milyen kapcsolatra vágysz, és ahhoz keress srácot magadnak.

2011. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

amelyik kutya ugat az nem harap!

amelyik pasinak nagy a szája az a bnője mellett olyan romantikus és kedves, hogy el se hiszed! épp ezért akar szerintem olyan lányt mint te mert nem egy agyatlan bulimacával akar járni hanem egy értelmes csajjal!

17/L

2011. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!